Doğum kontrol yöntemi

Laydy5656

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2018
260
163
Arkadaşlar herkese merhaba, herkesin kafasını karıştıran bir konu ile geldim. Doğum kontrol yöntemleriniz neler önerebileceğiniz bir yöntem var mı? Biz kondom ile korunuyoruz. 2 tane çocuğun var ve artık düşünmüyoruz. Kondom ile korunsak dahi ben her ay şüpheye düşüyorum. Ciddi bir stres yaşıyorum. Bu stresin önüne geçmek için bende bir korunma yöntemi kullanmak istiyorum. Artık kafamı bu konuda rahatlatmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Doktorun ile konuş birlikte karar alın.biz prezervatif, hap kullandık en son da 3 sene spiral kullandım ve 3 .yü düşündüğümüz için çıkarttım iki ay önce. Spiral rahatlık prezervatif de ise temizlik vardı ama his kaybı var bence 🙈 hapda ise saate vs dikkat etmek lazımdı ondan spiral seçmiştik.doktorun ile en iyisini bulursunuz bence

Doktorun ile konuş birlikte karar alın.biz prezervatif, hap kullandık en son da 3 sene spiral kullandım ve 3 .yü düşündüğümüz için çıkarttım iki ay önce. Spiral rahatlık prezervatif de ise temizlik vardı ama his kaybı var bence 🙈 hapda ise saate vs dikkat etmek lazımdı ondan spiral seçmiştik.doktorun ile en iyisini bulursunuz bence
Teşekkür ederim cevabın için ❤️

X