DOĞUM KONTROL HAPLARI AĞRISI

Hnt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2024
27
0
21
Merhaba iyi günler herkese. Benim uzun zamandır geçmeyen karın ağrım var ve her doktora gittiğimde bana miyomum olduğu söyleniyor ve doktorlar sürekli bana doğum kontrol hapı yazıyorlar. İlk başta Yasmin kullandım beş altı ay kadar ama bir işe yaramadı. Sonra başka bir doktor yazz ismindeki hapı verdi ama bu ilaç bende iki ay ağrı yaptı hiç geçmeyecek şekilde hapı bırakınca ağrının sürekli olması geçti ama. Şimdi de başka bir doktor qlairista diye ilaç verdi ama bu hapın 10. gününde de yine karnım ağrıyor. Sizce doğum kontrol haplarının ilk ayında sürekli karın ağrısı yapması normal mi? Bunu yaşayan var mı?

Şuan bende kullanıyorum yasmini. Dış gebelikten 2 ay önce sağ tüpüm alındı ve ilk adetimde başladım . Bugün ilacın bittiği gün ve ben yumurtalıkları hissediyorum resmen

Ben kapalı ameliyat oldum sağ tüp alındı bu yüzden ağrı oldu mu hissediyorum

qlairistayı ben de kistim için kullandım 3 ay ve 3 ayın sonunda kistim gitmisti sükür. ama o 3 ay boyunca hiç regl olamadım. cehennem gibiydi benim için. sonrasında doktor yasmin verdi ama o bana çok iyi geldi. sadece migrenimi çok tetiklediği için bıraktım onu da. daha da kullanmadım cünkü migrende riskli bu ilaçlar. her ilaç herkeste aynı etkiyi vermiyor. hangisi iyi geliyorsa bulup onla devam edeceksiniz mecburen 🥲

qlairistayı ben de kistim için kullandım 3 ay ve 3 ayın sonunda kistim gitmisti sükür. ama o 3 ay boyunca hiç regl olamadım. cehennem gibiydi benim için. sonrasında doktor yasmin verdi ama o bana çok iyi geldi. sadece migrenimi çok tetiklediği için bıraktım onu da. daha da kullanmadım cünkü migrende riskli bu ilaçlar. her ilaç herkeste aynı etkiyi vermiyor. hangisi iyi geliyorsa bulup onla devam edeceksiniz mecburen 🥲
Ben üç tane ilaç kullandım ama hepsi aynı sürekli ağrı yapıyor. Artık bu ilaçları kullanmak istemiyorum ama hepte bu ilaçları veriyorlar bana

Ben üç tane ilaç kullandım ama hepsi aynı sürekli ağrı yapıyor. Artık bu ilaçları kullanmak istemiyorum ama hepte bu ilaçları veriyorlar bana
kistler için malesef tek çözüm ilaçlar. eğer belli bir boyutun altındaysa ameliyat yapılmıyor 🥲 ben de o dönem baş ağrısından defalarca acillik oldum. ağrıdan kustum kaç kez. ama sükür benim kist 3 ayda eridi 🥲

Ben
kistler için malesef tek çözüm ilaçlar. eğer belli bir boyutun altındaysa ameliyat yapılmıyor 🥲 ben de o dönem baş ağrısından defalarca acillik oldum. ağrıdan kustum kaç kez. ama sükür benim kist 3 ayda eridi 🥲
Benimki kist değil ama miyom olduğunu söylediler ve bir sürü ilaç kullandım hiçbiri geçirmedi. Artık tek çözümün onların alınması olduğunu düşünüyorum ama yapmıyorlar:KK43:

X