Aile Planlaması dogum kontrol hapini biraktim tekrar regl oldum?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Baya olmuştu soruyu sorali kullanmaya başladıysanız bırakmayın bitirin o ay ben bitirdim su an hamileyim darısı başınıza
Kullanmaya başladım 8 gün oldu . Çok baş ağrısı ve kaşıntı yaptı bana. Siz ne zamandır hamile kalmak istiyorsunuz. Sadece o ay mı kullandınız. İnşallah ben de hamile kalırım. Doktorum yazdı bu ay kullanıcam sadece ama yan etkileri çok hissediyorum 13 gün daha nasıl idare etcem bilmiyorum

Kuzum ben 2 yıldır kullanıyorum hamile kalmak istedim bıraktım ve o ay hamile kaldim kullan merak etme hepsi gececek

Merhaba bende hamıle lık ıstıyorum bır ay kullanmak ıstedım cunku 35 gunde bır adet oluyordum duzenlı olur dıye dusundum yarıda bırakmadan bıtıreyım degılmı

Bende geçen ay 3 gün içip biraktım 6 gün oldu daha adet olmadım. Normalde hapı bıraktıktan sonra 4. Günü adet olurdum hamile olabilir miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…