Aile Planlaması Doğum kontrol hapını bırakıp, hamile kalanlar ve kalmak isteyenler

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
hapı bırakan arkadaslarımlütfen müjdeyi alırsanız haber verin olur mu?

kaç ayda tutar merak ediyorum.

hapı bırakan arkadaslarımlütfen müjdeyi alırsanız haber verin olur mu?

kaç ayda tutar merak ediyorum.

hapı bıraktım 3 hafta oldu braktıktan 2 gün sonra regl oldum beklemedeyim rabbim isteyen herkeze hayırlı evlatlar nasip etsin inş.

2 yıl yasmin kullandım 2 ay önce bıraktım hormonların düzene girmesi için hapsız 3 adet görmenin faydalı olacağını dydum o yüzden hapsz kornmaya devam ederek bekliyrm bakalım 1 ay sonra deneyecğz inşallah hayırlısıyla istediğimz zaman olur. haptan sonra hamilelik için bekleme süreci artıyor mu merak ediyorum. doktorlara göre hap yumurtaları besliyor ve bırakıldıklarında hamile kalma oranı daha yüksek. bu işin teori kısmı, işin gerçeği burdaki yorumlarda sanırım.

hapı geçen ay bıraktım bıraktıktan 2 gün snra hastalandım bu ay 4 gün gecikti adetim hala adet olmadım gecikme olması normal mi?

3 tıl kadar kullandım. 2 ay önce bıraktım.
bu ay hamileyim :) yani ikinci ayımda kaldım :)

3 tıl kadar kullandım. 2 ay önce bıraktım.
bu ay hamileyim :) yani ikinci ayımda kaldım :)

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canımmmm... çok sevindim senin için tebrikler Rabbim dileyen herkese nasip etsin inşşş.....

bende geldim aranıza bizde bebek düşünüyoruz 3 ay hap kullandım 2 aydır kullanmıyorum 1 ay kendimiz korunduk 1 aydırda korunmuyoruz adetim yeni bitti bakalım ne zaman gelcek bebişimiz

Ben 5 sene boyunca dogum kontrol hapi kullndim ve bu yaz türkiyeye tatile gitmeden önce birakmistim 3 ay icerisinde 4 kez adet oldum ve sonra hamile kaldim tabi doktorum bir ay icerisinde iki kere adet gördügüm icin birisi adet degildi dedi zaten onun ardindanda hamile kalmisim.....

11 gün oldu regli tarihim geçeli ama hala tık yok akıntım var ve göğüs uçlarım çok acıyor yarın gitcem doktora bakalım ne diycek

Ben de 3 yıl kesintili kullandım yani 6 ay kullandım 3 ay bıraktım o şekilde. En son bu sene Eylül ayında da kulandım. Ekimde kullanmadım. Kasımda hamile kaldım şu anda 6 haftalık. Yani 2. ayımda hamile kalmış oldum.

ikizlerimin dogumundan sonra basladim hapa 18 ay kullandim.kasim sonu biraktim subat basina kadar prezarvetifle korunduk.Mart basi hamile oldugumu ogrendim.Bebebgim 6 haftalik simdi ve be spral taktirdim.

Bende sağ yumurtalığımda kistim olduğu için kullandım Yasmin doğum kontrol hapını 2ay kullandım kistim yok oldu fakat hapı Bıraktığım ay hamile kalamadım Oysaki diğer iki hamileliğimde hemen kalmıştım acaba hapla bir ilgisi varmıdır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…