doğum kontrol hapından sonra tüp bebek tedavisine başlanır mı?

fizyoterapist1996

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2023
28
10
28
arkadaşlr sorum şöyle olacak geçen ay çatlatma iğnesi vurundum ondan kaynaklı kist oluşmuş doktorum bu ay doğum kontrol hapı kullanmamı istedi.ben bir dahaki ay tüp bebek tedavisine başlamak istiyorum bu ay hap kullanmış olmam bu durumu etkiler mi sizce?birde samsun medikal parkta tedavi olan var mı memnun kaldınız mı bilen varsa çok sevinirim.

Yok hayır benimde aynısı oldu tüp bebek için muaynene gittim doktor kistin var dedi doğum kontrol hapı verip diğer adetle başlatmıştı

Bende de kist oluşmuş doktor doğum kontrol hapı kullanmamı söyledi fakat ben kullanmak istemedim yan etkilerinden korktum tedaviye olumsuz etkisi olur diye

Merhaba ben medicalparkta tedavi gördüm memnun kaldım doktorumdan ikinci çocuk için tekrar transfere balsayacahim eylulde

Merhaba ben medicalparkta tedavi gördüm memnun kaldım doktorumdan ikinci çocuk için tekrar transfere balsayacahim eylulde
yaa teşekkür ederim inşallah hayırlısıyla güzek sonuçlar alırsın yeniden.ben ankara bahçeciye karar verdim ama adetimde gitcem inşallah.biraz daha uzak olcak bizim için ama daha çok içime sindi

Bende de kist oluşmuş doktor doğum kontrol hapı kullanmamı söyledi fakat ben kullanmak istemedim yan etkilerinden korktum tedaviye olumsuz etkisi olur diye
benim anladığım kadarıyla kist hemen erisin diye veryorlar hapı bence doktorun dediğine uymalısın tüp bebek tedavisi öncesinde biçok yerde okuduğum kadarıyla doğum kontrol hapı faydalıymış

Aksine çok iyi olur kist falan varsa yok olur ben ilk opudan sonra kulandim sonraki aya transfer oldum nasip tutmadı ikinci transfer için gittiğimde rahim çok kalındı ve kistlerim olmuştu o ayda Yasmin doğum kontrol hapı kulandim bı sonraki aya transfer ve şuan çok şükür hamileyim

yaaa çok sevindim hayırlı olsunn darısı bütün isteyenlere inşallahh çok emek veriyoruz Allah boşa çıkarmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…