Aile Planlaması Doğum kontrol hapı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Gebe kalmama engel bi durumum yoksa ben kullancam canım Adetimin 3.günü tekrar gtcem hormon testi yapılcak. Ultrasonla baktı kist var dedi :/ onada bakcak hem tekrar

ben kullanmadım hayatım yyumurtaları küstürüyor dedi teyzemler hamile kaldım :KK1:
kisti eritiyor diyorlar hadi hayırlısı

Arkadaşlar, her ilaç bazı insanlara yara bazılarına dokunur. Hal böyle olunca dkh kötülemek cok yanlış olur.. Benim annem benim üzerime 7 yıl kullandı.. Ve okadar düzensizdiki, cok zarif zayıf bi kadındı üstelik.. Artık cocugum olmaz diye bıraktıktan 2 ay sonra kardeşime hamile kaldı :KK1: Abimin eşi (yengem) 4 sene kullandı. çalıştığı için cocuk düşünmüyordu.. Herkes neler söyledi ona ama annem hep destekledi "allah nasip ederse olur, etmezse sebebi olur kızım" dedi. Zaten hapı bıraktıktan 3 ay sonra hamile kaldı.. Aslanlar gibi bi yeğenim var cok şükür.. Bana gelince, bende üniversite okurken kistim cıktığı için bir dönem kullandım bıraktım. Sonra evlenince iş için bir müddet kullandım.. Kullandığım süre zarfınca tüylerim inanılmaz azaldı, sivilce sorunum ortadan kalktı.. Kilo alma işine gelince yiyip yiyip kilo yaptı diyeni cok gördüm ben kızlar kendinizi kandırmayın.. Benim çevremde kullanan bir cok arkadasım var ve hepside mankıen gibi maşallah.. Bence düzenli kullanıldığında son derece faydalı bir ilaçtır.. Koca karı laflarına itibar etmeyin lütfen... :KK55:

X