Doğum kontrol hapı

Seda0405

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2024
3
0
27
Merhaba 3 ay doğum kontrol hapı kullandım dogum kontrol yöntemi için sadece ama yan etkileri fazla olduğundan 4. Kutuya başlamadan bırakmayı düşünüyorum 3 ay kullanım çok uzun değil ama yine de bıraktığımda ne gibi yan etki yaşayabilirim adet olmama gibi bir durumum olabilir mi?

Merhaba 3 ay doğum kontrol hapı kullandım dogum kontrol yöntemi için sadece ama yan etkileri fazla olduğundan 4. Kutuya başlamadan bırakmayı düşünüyorum 3 ay kullanım çok uzun değil ama yine de bıraktığımda ne gibi yan etki yaşayabilirim adet olmama gibi bir durumum olabilir mi?
bünyeye göre değişir aslında bende yan etki olmadı aksine regl dönemim daha dolu dolu oldu

Biraktiktan sonra buyuk ihtimal ayni duzende gelmeye devam edicektir. Ben spiral oncesi 5 yil kadar araliksiz kullandim. Kullanirken de biraktigimda da hic bir yan etkisi olmadi.

X