Aile Planlaması Doğum kontrol hapı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Arkadaşlar bende qlairista doğum kontrol hapına basladim. Kullanma kilavuzunda ilk 9 drajede ek korunma kullanın diyor sonrasında gerek yok diyor ama emin olamadım sizce 9 günde başlar mi koruma
Ben geçen ay kullandım 10 gün bıraktım kullandıgım süre içinde hamile kalmışım şuan yeni hamile oldugumu ögrendm

Yani bıraktığın için hamile kaliniyor zaten hapı icmedigin gün hamile olma riski var öyle yazıyor canim. Hayırlısı olsun inşallah seninki :) Ben daha önce dört yıl kullandım hiç sıkıntı yaşamadım ama ara verdim işte geri başlayacağım ilk zamanlar nasıl korundugumu hatırlamıyorum Sanırım koruma baslamasa kutu bitene kadar ek korunma kullanın delirdi

Ek korumada olsa uzun süre kullanıyorda olsan hamile kalan kalıyor :) Rabbim verirse herşey olur canm sagol canm teşlr ederim Rabbim olmayanlarada nasip eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…