Doğum kontrol hapı ve uzayan regl

llnisa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2024
1
0
18
6-7 yıldır regl oluyorum ama hep düzensizdi bazen 2 ay sonra bazen 4 ay sonra regl oluyordum baya düzensizdi yaklaşık bir buçuk ay önce hastaneye gittim doktor polikistik over olduğumu bu yüzden regl düzensizliği sivilce kilo ve tüy sorunlarımın normal olduğunu söyledi ve bana şeker ilacı ve doğum kontrol hapı verdi ona reglin 3. Günü başla dedi ilk gün çok az lekelenme diyebileceğim kadar oldu buna rağmen o günü ilk gün olarak baz aldım 3. Gün ilaca başladım ve 32 gün fln oldu hala regl devam ediyor ilk günler karnım çok kötü ağrıyordu şuan ara ara biraz ağrıyor (regl başlamadan önce daha ilaca başlamadan iki hafta önce kahvemsi kırmızımsı bir lekelenme oldu iki üç gün)ve doktora gitmeye üşeniyorum ama bir yandan da ciddi bir şeydir diye korkuyorum hemde ruhsal olarak kötüyüm stresten dolayı olduğunu düşünüyordum yinede tedirgin olmaya başladım aranızda böyle bir şey deneyimleyen veya bilgili biri varsa hayrına bir dakikasını ayırabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…