Doğum kontrol hapı ve hamilelik

Yesmar Yesmarr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2021
2.305
1.433
Merhaba arkadaşlar 3 yıldır evliyim ve düzensiz adet oluyorum. Bazı doktorlar pcos olduğunu bazıları da olmadığımı soyledi neyse benim merak ettiğim bir konu var. Bu ayın 16 sında kadın doğum bölümüne gidicem adet duzensizligim için ilaç vermesini isteyecegim bu arada çocuğum yok hamile kalamiyorum bu normal doğum kontrol haplarini kullanıp bıraktıktan sonra hamile kalan var mı böyle Bir şey duymuştum

Canım bende aynı şekilde sorun yaşamıştım ama o ilaçları kullanarak hamile kalamadım vesile oldu sanırım zayıflama çayı kullandım ve bir anda hamile olduğumu öğrendim o çay zayıflatırken yumurtaları ve adeti de düzenliyormuş kilo verdiğin için çevremde kullanarak başka kişiler de hamile kaldı şuan 2 aylık gebeyim vesile olurum umarım.

Ben zaten 46 kiloyum

Selam kızlar aramıza yeni katıldım benim adet düzensizliğim var ve bebek istiyoruz 2 yıllık evliyim hiç korunmadik ama hiç Bi şekilde gebelik gerçekleşmiyor adet düzensizliği yüzünden kadin doğuma gittim ve bana dienille diye doğum kontrol hapı yazdı sorun şu olacak bebek istiyoruz ama bu ilaç zarar veririm mi çevremdeki kişiler kullan diyorlar hamile olanlarda var bunu kullanıp acaba dienille kullanıp hamile kalan var mı aranızda şimdiden teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…