Doğum Kontrol Hapı kullanırken regl oldum

kayisikurusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2020
176
214
24
Yasmin kullanıyorum neredeyse 2 senedir. Bununla birlikte busıralar fitil kullanıyordum 1 haftadır dün fitilin de son günüydü. Kullandığım neo penatran fitil. Daha 3 günlük hapım varken hafif lekelenmeler oldu hap bitmeden daha önce olmazdı bu normal mi?

Yasmin kullanıyorum neredeyse 2 senedir. Bununla birlikte busıralar fitil kullanıyordum 1 haftadır dün fitilin de son günüydü. Kullandığım neo penatran fitil. Daha 3 günlük hapım varken hafif lekelenmeler oldu hap bitmeden daha önce olmazdı bu normal mi?
Ara kanama yapmış olabilir. Ama siz yine de doktora gözükün bence

Doğum kontrol hapı kullanırken bir yandan bazı ilaçları da kullanmak hapın etkisini azaltıyor. Antibiyotik kullanan arkadaşım hamile kaldı mesela. Dikkatli olun derim.
Fitil ne içindi ?

Doğum kontrol hapı kullanırken bir yandan bazı ilaçları da kullanmak hapın etkisini azaltıyor. Antibiyotik kullanan arkadaşım hamile kaldı mesela. Dikkatli olun derim.
Fitil ne içindi ?
şu an ayrı yerde oldugum için ilişki yaşamıyorum eşimle. fitil sarı akıntı için verilmişti şu an hafif lekelenmeler oluyor kahverengi ya da açık pembe

Adet olacağında bikaçgün önceden rahim aşağıya iner fitile derine itildiği için
içeriyi temizlemesi için bi miktar kan kqarışabilir normaldir merak etme,bu arada adet öncesi fitili bitirki adetle atsın iice temizlensin içersi,

X