Gebeliğe Hazırlık Doğum Kontrol Hapı kullanımı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

iremmix

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
4
0
25
Arkadaşlar merhaba benim bir sorum olacaktı bilgisi olanlar bilgilendirirse sevinirim yasmin kullanıyorum 6-7 aydır fakat geçen ay 14 eylülde reglim gerçekleşti 21 hapın ardından 7 gün geçtikten sonra yeni kutuya 1 hafta geç başladım şuan yine de 1 haftadır düzenli alıyorum acaba hala koruyuculuğu var mıdır eşimle prezervatife pek güvenmediğimiz için tercih etmiyoruz ilişkide bir sorun yaşar mıyız

O 1 hafta içinde ilişki yasandiysa olma ihtimali var diye biliyorum
Koruyuculuğu yüksek bir yöntem ama yine de hamile kalanların olduğunu ve bunların düzensiz kullanım ya da hap atlatma sebepli olduğunu yazıyordu.
Kesinlikle olur değil ama ihtimal var.

O 1 hafta içinde ilişki yasandiysa olma ihtimali var diye biliyorum
Koruyuculuğu yüksek bir yöntem ama yine de hamile kalanların olduğunu ve bunların düzensiz kullanım ya da hap atlatma sebepli olduğunu yazıyordu.
Kesinlikle olur değil ama ihtimal var.
yok o bir hafta içinde bir şey olmadı canım ama ilaca unuttuktan sonra tekrar başladım 1 haftadır düzenli kullanıyorum şuan ilişki bir sıkıntı yaratır mı yine de

yok o bir hafta içinde bir şey olmadı canım ama ilaca unuttuktan sonra tekrar başladım 1 haftadır düzenli kullanıyorum şuan ilişki bir sıkıntı yaratır mı yine de
Bir sure ara verince yeniden baslamis gibi oluyor diyorlar
Normalde ilk günden korumaya baslar ama ilk 1 ay başka şekilde de korunun diye tavsiyede bulunurlar. O ihtimal olsa bile herhalde düşüktür
Yine de imkansız değil tabi
Söylediklerimde yanlış bir şey varsa arkadaşlar duzeltirler zaten
Yani adet olup olmayınca anlarsınız tabi:KK64:

X