Doğum kontrol hapı kalp çarpıntısı yapar mı

Ben sordum doktora normal dedi ilk ay lekelenme ikinci ay kullandım sorun olmadı
12.gündeyim . 8.günden sonra kırmızı gelmeye başladı. 12. Gündeyim. Çok bunaldım ya . Gerçekten . Şu hap bitsin de doktora gidip yumurta çatladı mı diye kontrolü bekliyorum . Çok asabi sinirli oldum iyice psikolojim bozuldu .

Buraya yazmak için üye oldum. Çünkü nasıl ben buradan okuyup bilgileniyorsam sizlerin de bilgilenmesini isterim. Ben kafama göre yasmin e başlamıştım,arkadaş tavsiyesi üzerine korunma amaçlı. Göğüslerimi patlatacak kadar büyük ve taş gibi hissettirdi. Dedim bunun içine nasıl bir hormon koymuşlar. 10. Günden sonra kalbimin olduğu tarafa bırak yatmayı eğildiğimde dahi kalbim sancımaya,sıkışmaya başlıyordu ben de doktora gittim anlattım. Yasmin in yüksek dozlu olduğunu söyledi,bana kesinlikle yüksek geldi,her bünyede farklı orası kesin. Yazz ve ya qlarista yı önerdi 3 aydır qlarista kullanıyorum. Yasmin deki gibi kalbime ya da göğüslerime dokunan bir yan etkisi olmadı. Kan pıhtılaştırma nedeniyle kalbe ağrı beni korkuttu. Qlarista da ise reglim ve süreleri, aralıkları düzensizleşti. Regl azar azar ve daha uzun sürede sökülüyor. Çünlü kan akmak istiyor ama hapın etkisiyle akamıyor eskisi kadar. Şişkinlik yapıyor bu durum. Ben hep zayıftım kilo ile ilgili bi şikayetim olmadı. Şimdilik bu kadar. Dilerim yardımcı olur. Ve ne olursa olsun doktor kontrolünde kullanın,her bünyede farklı etkiler gösterebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…