Aile Planlaması doğum kontrol hapı hakkında

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

kakaokafa

battı fishing, yan going. ♐
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2014
1.234
1.727
merhaba arkadaşlar, şu an doğum kontrol hapı kullanıyorum tüylenme için. cinsel ilişkiye girdim mesela, uzun süreli kullanımdan (en az 2 yıl) sonra hap kullanmayı bıraktığımda hiç cinsel ilişkiye girmesem bile hamile kalma ihtimalim var mıdır? çünkü düzenli kullanımlarda bile hamile kalanların yazısını okuyunca korktum doğrusu

bıraktığın an başka bi sorunun yoksa şans faktörünüde elersek hamile kalırsın, bilinen şeyler artık bunlar merak etme, kalamayanlarda sebeb hap değildir başka şeylerdir

bence soruyu yanlis sormussun... hapi kuallanip hamile kalan var evet ama hapi kullanip cinsel iliskiye girmeden hamile kalani görmedim ne alaka ya

hiç ilişkiye girmeden hamile kalmak..hiç ilişkiye girmeden hamile kalmak..hiç ilişkiye girmeden hamile kalmak..hiç ilişkiye girmeden hamile kalmak..hiç ilişkiye girmeden hamile kalmak..hiç ilişkiye girmeden hamile kalmak..

Hayır ya öyle birşey söz konusu olabilir mi hiç ? Düzenli kullanımda hamile kalmazsın haplarını aksatırsan kalırsın. Hapı da bıraktığın anda ilişkiye girersen hamile kalırsın, girmezsen kalmazsın. Söylediğin şey çok saçma.

Varsayalım haplar sperm taşıyor.. Peki ağızdan aldığın haptan hamile kalabileceğini nasıl düşündün? Her şeyi geçtim..

Iyi ki "Peçeteden kendi imkanlarıyla doğmak diye bişey var mı? " diye sormadı arkadaş. Gerçi potansiyel var. Yeni Konu başlığı bu olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…