Dogum kontrol hapi ara kanama yaparmi

Merhabalar bende aynı sizn gibiyim şu an sizin kanama nasıl oldu gectimi yoksa o ay öylemi devam etti
Merhaba benim geçti çok şükür 2.kutu bitince düzene girdi 9 ay oldu kullanalı çok çok az ara kanama oluyor bazen oda bir gün sadece lekelenme yani sizin kaç gün oldu başlayalı?

Merhaba benim geçti çok şükür 2.kutu bitince düzene girdi 9 ay oldu kullanalı çok çok az ara kanama oluyor bazen oda bir gün sadece lekelenme yani sizin kaç gün oldu başlayalı?
Benim ilk kutum başka kullanmiyacagim ve bitmesine iki tane hapim kaldı ama sürekli bı pembe kanama geliyor enfeksiyon için fitil kullandım birde o da pembe renkte geliyor adetim bitti biteli hiç kesilmedi ama öylede çok değil peceteye silince geliyor sadece bazen akıntı flan oldumu o zman çok akintili pembe geliyor o da doktora sordum böyle böyle dedim mesaj attım o da normal kırılma kanamasi dedi yanına bile getirtmedi ama ben korktum yani ilaçlar bende öyle yan etki yapmaz normalde bu böyle yaptı sizin yazdığınız cevapla içim rahatladi biraz

Merak etmeyin ben de aynı böyleydim doktora gittim hemen sakın bırakma korkup bırakıyorlar 2.kutuda düzene giriyor dedi benimde normal kan rengiydi ama bitmek bilmedi reglle beraber 18 gün sürmüştü azalarak düzeldi sonra. Bir sürü doktora yazdım çoğu 2 ya da 3 kutudan sonra düzene giriyor dedi.

Benim hapim bitti hala kesilmedi ya çok moralim bozuk turuncuya döndü bu seferde

Bence gittikçe rengi açılarak duzelecek tabi bu benim düşüncem isterseniz gidin ilaca devam etmek istiyorsanız doktora büyük ihtimal sorun yok der ama :)
Sağolun zaten kullanmiyacagim başka bir aylık birseydi onun da duzelttigini sanmıyorum zaten başka sıkıntılar çıktı şu anlık bebek dusuncesi rafa kalktı gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…