dogum kont hapı kullandıgı halde hamile kalanınız var mı

ktg

bir bedende iki kalp
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2008
3.971
34
41
bu ay ilk kez dogum kont hapı kullandım cocuk istememe ragmen kist old için kulanmak zorunda kaldım asırı bir istahım var gögüslerim sızlıyor bide beyaz bir akıntım var 4 gündür acabamı dedim kendi kendime yoksa kist gidiyoda ondan mı 15 ay ugrastım olmadı ilk kez hap kullanıyorum olursa cok gülerim heralde umut işte

o hapın yan etkileridir canım benim hayırlısı Allahın işi belli olmazz :ecrin_bebek:

canim valla hic gülme, zemuszemus,, cünkü ben dogum kontrol hapi kullniyordum bir de ögrendimki hamileyimmmzemuszemus ohhh sefam olsunn iyikide kalmisim valla! bak simdi karnimda bebisimin hareketini hissediyorum teyzesi opuyorumnanaktan . ve üstelik ben hamile kalmisim ve bilmeden 1 ay daha hap kullanmaya devam ettim:1ninca:

bence siz hapı yanlış kullanmışsınız dogru kullanıldıgı takdirde gebelik olma oranı çok düşük yada binde bir diyelim bende ilk kez duyuyorum:kedi:

bence siz hapı yanlış kullanmışsınız dogru kullanıldıgı takdirde gebelik olma oranı çok düşük yada binde bir diyelim bende ilk kez duyuyorum:kedi:

hayir canim düzenliydi! ben bile duyunca cok sasirmistim! kafamçokkarıştı

evet arkadaşlar bende doğum kontrol hapı kullanırken hamiş kaldım...adet beklerken hamiş kaldığımı öğrendim...ama tabii olmadı bebişim anne karnında kalp atışları durdu ve bunun gibi 2 gebelik daha yaşadım ama yine hüsran..inşallah en kısa zamanda tekrar hamiş olurum arkadaşlar...

insallh cnm bnde cok düzenli içtim ama içimde bi his var iste

canım umarım hamiş kalmışsındır.allah büyük o ne derse onu yaşayacağız..rabbim kalbimdekini versin inş.

normalde 31 günde 1 olurum bugun son hapı içtim 19 olmm lazımd ama hapa göre 2 3 güne olmm lazım peki wsakiye bakarsak 10 gn var adetme bu arda olur mu acaba

canım bence de hapın yan etkilerindendir ama hap ile benim kuzenim hamile kaldı...hatta ustune bilmeden adet de gordugu icin 2 ay hap içmeye devam etti.. allahtan bebiş kız oldu da hormonel bir soun olmadı bebeginde. eger hapı her gun duzenli saatte içersen ihtimal cok cok dusuk. ama 2 gun atlatırsan bile risk olusuyor. ek korunma tavsiye ediyorlar cunku.. Allah gonlune gore versin..

ya bnbm dün aksam sümüksü bir akıntım oldu içndede kahverengimsi bisey vardı yumurtluyomuyum acaba yoksa yerlesme kanamasmı

Ben hap kullanarak hamile kalamassin. yani ama antibiotik felan kullandiysan hap seni korumaz yada hasta olup cikarttiysan. ama insallah hamissindir

malesef cnm degilmism adet oldum :)

insallh kist gitityse klomne baslıycaz bakalım

canım morelini bozma sağlık olsun..umarım aralıkta müjdeli haberler verirsin..

ne güzel kalan kalıyo yani kısmet zamnı var demek daha bizde bekleriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…