Doğum fiyatları

elifozcn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2024
2
0
25
kızlar benim iki ay var doğumuma Anadolu yakasında yeni doğum yapan biri var mı özellerde fiyatlar nedir bilgisi olan var mı zorunlu sezeryan olucam bir sene olduğu için arada diğer çocuğumla

Avrupa yakasında doğum yaptım Aralık ayında. Medikal parkta doğum yaptım. 18binden 15 bine düşürmüştük yanlış hatırlamıyorsam . Kolan hastanesinden de fiyat almıştım. 19 binden 17 bine düşürmüştü o da… düşürmüştü dediğim de şöyle. Doğumdan önce hastaneye bir gidişimde giriş katta doğum paketi için bilgi almak istiyorum dedim. Birine yönlendirdi ikisi de. Paketin içerikleri neler, hangi imkanlar var vs onları sordum. Mesela medikal parkta doğumdan sonra ücretsiz fotoğraf çekimi ve hediye kanvas tablo yapılıyor bebeğe doğum bilgileri üstüne yazılıyor… aynı hastanede doğumdan sonra alınan oda kapılarında süslemeler var… bunları öğrenmekte fayda var. Fiyatı da o zaman sordum. Peki fiyatta yardımcı olabilir misiniz dediğimde zaten ikisi de hemen fiyatı düşürüp , düşürdükleri fiyatı kağıda yazıp imzalayıp verdiler. Bir daha da o kağıttaki fiyatı ödedik işte… dediğim gibi aralık ayıydı ama şu an güncel bilmiyorum. Muayene de 900 du aylardır. Dün götürdüm 1200 olmuş. Muhtemelen her seyde arttırmışlardır… sen devlette de doğursan ama normale zorlayamazlar zaten

Ay ben İlki özelde dogurmustum ıkıncı dusunursek devlette dogurcam
Yazık degıl mı ay o paraya 😂yerım daha ıyı

kızlar benim iki ay var doğumuma Anadolu yakasında yeni doğum yapan biri var mı özellerde fiyatlar nedir bilgisi olan var mı zorunlu sezeryan olucam bir sene olduğu için arada diğer çocuğumla
Acibadem Altunizade'de sezeryan 55 bin ama doktor dışarıdan gelirse. Yani bu paraya doktora verilecek olan dahil değil.

Bende şimdi bu konuyu açtım 38. Haftadayim

Sizin baya varmış Rami hastanesi özel olarak uygun nehir bayram ssvd yaptırabilir normal istiyorsanız

X