Dogru sudyen kullanımı nasıl olmalı?

kralice13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2009
32
0
kızlar slm.24.haftadayım. goguslerim buyuk oldugu ıcın sureklı terlemeden dolayı kasıntı oluyor.ve tellı sudyen kullanmak zorunda kalıyorum.fakat sut kanallarını tıkayabilirmıs dıye duydum.sızler ne yapıyorsunuz?oneriniz var mı?bırde badem yağı suruyorum.CADIARZU

aynı dert bende de vardı nbb dıye bı markanın sudyenını aldım 5 ytl ye daha once hangı markalara kac paralar vermıstım gereksız yere
ya da dagının emzırme sudyenını al o da super hemde rahat
gosuslerımın altına pudra suruyorum sıcakladıgımda ıslak mendılle sılıp kuruluyor yenıden puduralıyordum
uclarına lonsıosh dıye bı krem var onu suruyorum bende senın haftadanda basladım surmeye
ucları dısında gogsume catlamasın dıye derı chıcconun gosgus kremını aldım onu surdum pamuk gıbı oluyor benım gosuslerın fecı catlamaya baslayınca hemen aldım vede hemen sona ermıstı halende her banyodan sonra bu kremlerı kullanıyorum
pazartesı dogum yapıcam benım memısler servıse hazır :)))
allah yardımcın olsun canım hayrlı hamıslıkler umarım sorununa azda olsa yardımcı olabılmısımdır

özlemcim çok tşk.ederim ilgine.allah yardımcın olsun.allah sağlıklı olarak bebeğini kucağına almak nasip etsin inşallah

X