Doğru mu arkadaşlar

Arkadaşlar kekik çayı düşük yapıyormuş doğru mu aranızdan bilen var mı bu durum?
Gebe iken bitki çayı tavsiye edilmiyor riskli
Zencefil, ıhlamur, papatya, rezene, kuşburnu, siyah çay, yeşil çay bunlar da aşırıya kaçmadan 1-2 fincan (tabi hepsini üst üste kombo yapma) diğer bitkiler içilmiyor.

Gebe isen dikkat et doktoruna sor, yok ben kekik çayıyla düşük yapmayı deneyeceğim diyorsan saçma sapan işler yapma doktoruna git yasal süreç içinde gebeliğini düzgünce sonlandır.

Arkadaşlar kekik çayı düşük yapıyormuş doğru mu aranızdan bilen var mı bu durum?
Maydanoz suyunun ciddi söktürücü olduğunu ve hamilelikte çok maydanozun yasak olduğunu biliyorum ama kekik çayının etkisini bilmiyorum o da söktürücü onu biliyorum sadece. Hamilelik şüphen varsa bebeği riske atma allah korusun belki düşmez ama bir sorunu olur, amacın zaten düşük yapmaksa kendi canını riske atma bir uzmanla görüşüp sonlandır.

Anladım çok teşekkür ederim bilmiyordum
Gebe iken bitki çayı tavsiye edilmiyor riskli
Zencefil, ıhlamur, papatya, rezene, kuşburnu, siyah çay, yeşil çay bunlar da aşırıya kaçmadan 1-2 fincan (tabi hepsini üst üste kombo yapma) diğer bitkiler içilmiyor.

Gebe isen dikkat et doktoruna sor, yok ben kekik çayıyla düşük yapmayı deneyeceğim diyorsan saçma sapan işler yapma doktoruna git yasal süreç içinde gebeliğini düzgünce sonlandır.

Teşekkür ederim
Rica ederim. Doktora gidin kürtaj için. Sağlıklı bir bebek sizin yapacağınız şeylerle düşmez. Yeri geliyor düşük ilaçları ile bile düşük olmuyor. Böyle maydanozla kekikle düşük yapamazsınız üzerine yasal süreyi de geçerseniz sonra geri dönüşünü olmaz. Çok geçmiş olsun.

X