Gebeliğe Hazırlık Dogal yolla mi yoksa kürtaj mi lütfen yardim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ayparcasi66

Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2022
13
3
37
Doğal yolla mı yoksa kürtaj mi önerilerinize cok ihtiyacim var. Tüp bebek tedavisi sonucu 8 haftalik gebeyim. Gebeligim hep geriden geldi kese günde yarim mm büyüdü. Nihayetinde kalp atimina gittigimde 8 haftalik gebeligime doktor 6+4 görülüyor kalp atimi çok yavaş dedi sonlandirilmasi gerek dedi. Cok kararsizim basindan gecenler lutfen onerilerinize ihtiyacim var. Dogal yolla dusuk yapmanin veya kürtajın dezavantajları ve avantajları ne olur hangisini secmeliyim bu arada iki taraflı cikolata kistlerim de var. :KK43:

Geçmiş olsun. Doktorunuz ne önerirse onu yapın. Burada sıradan insanların önerisine göre karar verilmez.

Benim diyer gebeligimde öyle oldu kanamam oldu progestani kullanınca 18haftalik olması gerekirken 9haftalik dedi kanaman olsun kendi düşsün ama lavoboya gidersen ördek tarzı şeye yapki tuvalete düşmesin toprağa gomersi. Sonuçta oda can ama kanaman olana kadar gitme sonra doktor kürtaj Dr sende olursun ama kanaman olmadan olma Allah'ın işi doktorlarada guvenilmiyor artık belki yaşar rabbim bilir takı kanaman olursada ozaman git rahim duvarı kalinlasiyorya onu temizliyorlar çok geçmiş olsun

Benim diyer gebeligimde öyle oldu kanamam oldu progestani kullanınca 18haftalik olması gerekirken 9haftalik dedi kanaman olsun kendi düşsün ama lavoboya gidersen ördek tarzı şeye yapki tuvalete düşmesin toprağa gomersi. Sonuçta oda can ama kanaman olana kadar gitme sonra doktor kürtaj Dr sende olursun ama kanaman olmadan olma Allah'ın işi doktorlarada guvenilmiyor artık belki yaşar rabbim bilir takı kanaman olursada ozaman git rahim duvarı kalinlasiyorya onu temizliyorlar çok geçmiş olsun
Allah razı olsun

X