Doğal yoldan adet söktürücü önerisi kızlar

NeBu16

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2023
63
12
27
İyi geceler arkadaşlar reglim 3/4 gün gecikti bu ay 6+3 tane iltihap için fitil kullandım bunun etkisi var mıdır ? Hiç adet düzensizliğim olmaz normalde ayın en geç 3 ünde olurdum bu ay gecikti endişeliyim açıkçası 1,5 yaşında bebeğim var emziriyorum maydonoz kaynatıp içmek zararlı olur mu bilemedim yardımcı olursanız sevinirim

İyi geceler arkadaşlar reglim 3/4 gün gecikti bu ay 6+3 tane iltihap için fitil kullandım bunun etkisi var mıdır ? Hiç adet düzensizliğim olmaz normalde ayın en geç 3 ünde olurdum bu ay gecikti endişeliyim açıkçası 1,5 yaşında bebeğim var emziriyorum maydonoz kaynatıp içmek zararlı olur mu bilemedim yardımcı olursanız sevinirim
fitil ve antibiyotik regl geciktirebiliyor.önce bir gebelik testi yap bir sorun yoksa acele etme 3/4 günden birşey olmaz bazı adet söktürücü bitki çayları sütü azaltır.
Emziren annelerin erken dönemde sütlerinin azalmasına neden olan bitkilerin en önemlileri şunlardır:

• Nane
  • Maydanoz
  • Nışasta unu
  • Adaçayı
  • Şeker kamışı
  • Ararot
  • Arpa ve arpa unundan yapılmış besinler
  • Şalgam
  • Mısır
  • Salamurası yapılmış besinler
  • Aşırı tuz tüketimi
  • Turşusu yapılmış besinler
  • Sirke ve limon suyunun fazlaca kullanılması

Teşekkür ederim kızım 1,5 yaşında çok küçük değil ama sütü etkilemesini istemem tabiki de

X