Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri doğal göğüs büyütücü kapsül:)

bir garip oblomov

Guru
Kayıtlı Üye
19 Mart 2010
21.479
15.165
arkadaşlar dün itibariyle bontavi doğal göğüs büyütücü tablet siparişi verdim yarın elimde olur diye düşünüyorum gelişmeleri size yazacağım.göğüslerim 75 beden sütyeni tam olarak doldurmuyor ölçtüğümde 72 geliyor arkadaşlar bakalım değişim olacakmı. daha önce hiç birşey kullamadım. hadi hayırlısı arkadaşlar:) dualarınızı bekliyorumolumunekankayizsmile:1hug:

Son düzenleme:
ksinlikle hap kullanma arkadasım.cnkü 1 ay sonra göreceksin ki hicbir etkisi olamayacak aksine zararı olacak ben gögüs büyütme konulu bir baslık actım orda yazdım sebeebini...Ve çörek otu yagıyla 5 gndür masaj yapıorum gögüslerim dolgunlastı.Hayıt tohumuda alıcam persembe günü bi arkadasımz 3,5 4 cm büyütmüs hem hayıt hem masajla 20 gün gbi bir sürede bu inanılmaz bişe..VE herseyden önemlisi inanmak bence,hiç büyümück die baslandgnda olmuo ama sende bu yöntemleri dene derim

canım ya ben çörek otundan çok geçici bir sonuç aldım. ne olursa olsun denemek istiyorum çünkü içindeki otların hiçbir yan etkisi yok diye biliyorum bakalım deneyip görecem bu arada senin yazdıklarınıda merak ettim okuyayım bilgileneyim.

hayıt tohumunun adet düzensizliği cinsel isteksizliğe iyi geldiğini okumuştum. bide göğüslerdeki hassasiyete iyi gelir diyo bizim istediğimiz hassasiyet değil mi büyümesi değilmi ?:bbo:

Arkadaşlar ben actibreast diye bir hap vardı, sanıyorum 10 sene oldu. Amerikadan getirtmiştim bir tanıdığıma. Hiçbir işe yaramadığı gibi, göğüsümde kistler çıktı. Gittiğim doktor demediğini bırakmadı. Ne kaar %100 bitkisel de olsa hormonları harekete geçiriyor bu bitkiler ve çok tehlikeli. Kimyasal almayın kesinlikle derim. Denemiş biri olarak söylüyorum...Sonra da onun tedavisi ile uğraşırsınız Allah korusun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…