Makyaj Ürünleri Doğal duracak, cilde zarar vermeyen pudra önerisi olan?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kesinlikle maxfactor creampuff tavsiye ederim canım bende açık tenliyim 81 numarasını kullanıorum memnunum

dior forever her gün kullıyorum hem 25 faktör güneş koruması var hem de cildi kurutmuyo çok az da olsa kapatıcılık özelliği de var bitmesine az kaldı yenisini alacağım asla vazgeçemeyeceğim ürünler arasında biraz pahalı ama olsun cilde öyle kalitesiz ürünleri sürmememiz gerektiğine inanıyorum

göz altını kurutmayacak hem de ışıltı verecek pudra arıyordum diorun varmış yarın alacağım nasıl olduğunu yazarım buraya göz altını aydınlatmak için kapatıcının üzerine far kullanıyordum ama kurutuyor diorun pudraları nemlendirme özelliğine de sahip hem de ışıltılıymış en açık tonlarda alacağım bakalım deneyip görelim

maalesef pudranın içinde bulunan talc ve paraben cilde zarar verir
bunun için paraben hemen hemen bütün kozmetik ürünlerin içeriğinde bulunur.görevi ürünün kullanım süresini arttırmaktr.
fakat içinde talc bulunmayan pudraları tercih edebilirsiniz.inglotun amc serisinde ve yves rocherdede talc içermeyen pudralar mevcut.
ayrıca mac msf naturalde doğal bir görüntü için hafif bir ürün.

Selam kızlar, benim de yüzümde arada bir çıkan sivilceler dışında kapatmamı gerektirecek çok fazla bi şey yok açıkcası ama günlük makyajda kullanabileceğim, yüzümde maske gibi durmayacak sadece biraz renklendirip hoş bi görüntü sağlayabilecek bi pudra arıyorum. Özellikle allık kullanmayı çok seviyorum ve pudrasız ya da fondotensiz pek hoşuma gitmiyor açıkcası. Bu başlığı görünce yeni bi konu açmayayım dedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler :)

Bir de unutmadan ücretleriyle ilgilide bilgilendirebilirseniz çok sevinirim :)[/QUOT

Patelin no:45ini kullanıyorum. Yüzde kalıp gibi durmuyo. Yalnız cilt probleminiz varsa kapatıcılığı zayıf. Bunun dışında sivilcelendirme vb herhangi bir olumsuz etkisine rastlamadım. Artı aksine sanki yüzümdeki orantısız yağı dengeliyo gibi geliyo

arkadaşlar,
maxfaktor crem puffun içindede parapen varmış yanı kanserojen madde.nolucak şimdiii...:KK31:

X