Makyaj Ürünleri Doğal duracak, cilde zarar vermeyen pudra önerisi olan?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

FikirAdasi

Fikir Adası
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
835
3
Merhaba kızlar :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Ben clinıque pudra kullanıyorum. Cildimde ufak izler dışında bir problem yok ancak ben pürüzsüz, porselenimsi bir cilt istiyorum. Çok açık tenliyim. En ufak bir iz bile çok göze batıyor.

Cildimde doğal duracak ve içeriği de mümkünse mineralli olan bir pudra arıyorum. Her gün kullanıyorum. Zarar vermemesi lazım. Yüzümde pudra olduğu belli olmayacak ama kapatıcı olan bir pudra biliyormusunuz?

Önerileriniz nelerdir?

Selam kızlar, benim de yüzümde arada bir çıkan sivilceler dışında kapatmamı gerektirecek çok fazla bi şey yok açıkcası ama günlük makyajda kullanabileceğim, yüzümde maske gibi durmayacak sadece biraz renklendirip hoş bi görüntü sağlayabilecek bi pudra arıyorum. Özellikle allık kullanmayı çok seviyorum ve pudrasız ya da fondotensiz pek hoşuma gitmiyor açıkcası. Bu başlığı görünce yeni bi konu açmayayım dedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler :)

Bir de unutmadan ücretleriyle ilgilide bilgilendirebilirseniz çok sevinirim :)

Clinque kullandığım pudralar arasında açık ara önde,
bir de TR'de satılmıyor galiba (hiç görmedim) ama Revlon'un da güzeldir pudraları...

Clinque kullandığım pudralar arasında açık ara önde,
bir de TR'de satılmıyor galiba (hiç görmedim) ama Revlon'un da güzeldir pudraları...

Ah pardon canım ya zaten clinique kullanıyorum demişsin, ben de geldim sana clinique önerdim!!! :kedi:
önce yazdığım mesajı silemiyorum... özür :eek:

shiseido çok iyi sivelcelere karşı tek pudra...ben 1 yıl oldu kullanuıorum çok güzel dogal duruo hem.tavsiye ederim.52 tl fiyatı :)opuyorumnanaktan

içerisinde mineralli olan bir pudra arıyorsan hiç birzaman o porselen görünümünü elde edemezsin minarallerin özelliği ben tam bir makyaj tutkunuyum merakımdan estetisyenlik kursuna bile gittim . :)

max factor un 1 tane pudrası var zaten gramajıda oldukça fazla seni 6 aya yakın idare eder. Çok güzel ben uzun zamandır kullanıyorum bende açık tenliyim 13 numarası oldukça güzel gidiyor

selam, benim cildimde de pek fazla sorun yoktu ama max factor creem pufu kullandım ağır bir ürünmüş çenemde alerji yaptım hassas cildi olanlar kesinlikle uzak dursun :KK43: geçtiler şimdi mutluyum ama pudra olayına bayılıyorum ben her ne kadar çevrem doğal cildin daha iyi dese de her hatun kişi daha güzel olmak ister (= cilt doktorum bana çok kullanmak istiyorsan mineralli bişey kullanmalısın demişti,
loreal mineral= ciltte kuruluk yapıyormuş epey tavsiye edilmedi
bourjious(burjuva) marka organik pudra vardı boynerde denk geldim toz değil sıkıştırılmış haldeydi daha önce organik pudra kullanmayan biri olarak kullanan var mı varsa nasıldır önerilerinizi bekliyorum olmadı eczaneden bakacağım artık,,mineralli organik vs olabilir fiyat aralığıda hani 50-60 filan olsun çok yazdım afedersiniz artık cevap verirsiniz umarım,,,
love you angels :21:

ben de bugün watsons'da görevli bayana zararsız olabilecek bir pudra istiyorum dedim o da alix avien'i önerdi aldım ama kullanan var mı zararı olmaz inşallah

laprarie kullanıyorum 2008 den beri.fiyatı yüksek ama uzun süre gidiyor gibi.bu arada strawberryde daha ucuz.sivilce yapmadıgını soyleyebılırım spf si varmıydı unuttum

laprarie kullanmamımamın en buyuk nedenı de boynumla esıt ton olması.estee lauder double wear da güzel tonu tutturabilirsen

bende i.d mineralli toz pudrasını kullanıyorum güzel abartılı durmuyor ciltte doğal duruyor

X