Doğal (?) burun yapıcam diye burnumu kusurlu bırakan doktorum ve bozulan psikolojim? (before after resimli)

Benimkini görmediniz fotolar silindiği için. bariz kemerli ucu düşük ve kusurlu bir burnum var yani kimsenin beğeneceği bir burun değil çok kavisli olmasın tamam ama böyle olması kaydırak gibi olmasından bile kötü

Çok geçmiş olsun resimler açılmıyor resim yok yani göremedim halini ama ben olsam elletmezdim ya daha beter olursa bırakın mükemmel olmasın suan hali bile resim çektiğinizde aşırı kötü değilse kalsın bence

Doktor ismi verebilir misiniz acaba

Resim yok ki

Görselleri çok merak ettim açılmıyor.

Bana da fotoğraf gönderir misiniz. Belki sadece takıntı yapmışsınızdır.

Ben yüzüme zayıflatıcı bir işlem yaptım yüzümü beğenmiyordum; sevgilim güzelleşmem için şuraları düzeltmen lazım diyordu takıntı olmuştu artık. Bir yıl sonra eski fotoğrafıma baktım ve çok güzel olduğumu gördüm. Şimdi yüzüme kilo aldırmaya çalışıyorum. Bazen psikolojik tepkilerimiz de olabiliyor.

Neden bu kadar kötü kalpli bi yorum,hayret ediyorum
Aynen siz çok iyisiniz Burnu kötü olmayan insanları habire ameliyata teşvik edin. Kontraendikasyon bilmez, o burun nasıl şekillenir bilmez ister ki burnu kusurlu olmayan insanlar da bıçak altına yatsın. Aynadaki görüntünüzle barışmayı deneyebilirsiniz. Aksi halde daha çok burda revizyon için doktor ararsınız.

Yalnız Benim o yorumum insanların burnuyla tamamen alakasız bir yorumdu farkettiysen benim değindiğim senin kincil yorumundu. Ha bak isteyince nasıl güzel açıklama yapıyormuşsun görmüş olduk :) keşke insanlara saldırmadan önce direk bu şekilde konuşmayı bilsek o zaman aynadaki görüntü,kendinle barışmak daha kolay olur dimi :) İyi günler.

Bence kapı kapı kbb/prc dolaşmak yerine psikolog/psikiyatrist gezseniz sizin için daha iyi olur. Burnunuz kötü olmamış sizin algınızda bir sorun var. Eski burnunuz bile kötü değilmiş

Hiç de kincil bir yorum değil. Açıklamasını da yapmak zorunda değilim ayrıca. Saldıran sensin sana istediğini vermeyeceğim ama :) kendine prim kasacak başka birini bul :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…