Tüp Bebek Merkezleri Doç. Dr. Ercan Baştu ile tüp bebek tedavisi görenler

Gmzist

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2018
7
4
Merhabalar 2 yıldır bebek istiyorduk eşimle fakat sonuç alamayınca internet üzerinden tüp bebek doktoru arayışına girdim uzun araştırmalarım sonucu acıbadem fulya hastanesinde Doç dr Ercan Baştu'ya karar verdim hayatımdaki en önemli en doğru kararlardan biriydi Kendisi bizi o kadar güzel karşıladı ki sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi sıcak ve samimiydi muayene edip sorunumuzu anladı ve bize gayet açıklayıcı bir şekilde anlattı tedaviye başladık oluşan embriyolarım donduruldu çünkü rahmin hazır olması gerekiyordu ve Ercan hocama histereskopi ameliyatı oldum polip alındı bu konuda da çok yardımı oldu gerçekten işinin ehli bir doktor Allah ondan razı olsun daha sonra transferim gerçekleşti o gün odamıza kadar gelip ilgilendi şimdi 18 haftalık hamileyim ilk tüp bebek denememizde pozitif sonuç aldık.Aksi bir durum ile karşılaşsaydık da Ercan hocadan asla vazgecmezdim kendisine çok güveniyorum Keşke her doktor Ercan hoca gibi olabilse hem insani degerleri cok kuvvetli hem de mesleki açıdan çok başarılı aldığı eğitimleri özgeçmişine bakarak öğrenebilirsiniz işine aşık biri ayrıca hastalarına da kendi ailesinden biri gibi davranıyor telefonla da her zaman kendisine ulaşabildim güleryüzlü sıcakkanlı enerjik ve her konuda yardımcı oluyor iyi ki tanımışım Ercan hocayı herkese tavsiye ederim tüp bebekte tek geçerim hocamı Allah kendisine sağlıklı uzun ömürler versin Türkiyenin ve dünyanın böyle doktorlara ihtiyacı var iyi ki varsınız hocam hep varolun ömrüm boyunca duacınızım.

Son düzenleme:
Gebe kadına histeroskopi yapan doktor. Histeroskopi sonrasi beta HCG si 6000 çıkan hasta bu bilgiyi doktoru ile paylaşınca ben nerden bilebilirdim ki, siz bana adet oldum demiştiniz diye kendini savunmuştur.

Mağdur anne 3 gün süren kanamayı adet sanııp doktora gelmiş ne betaHCG ne de Ultrasomografi bakılmadan histeroskopi yapılmış yerleşme kanaması olan gebe annenin hamileliğini sonlandırmış anne rahminde gebelikle ilgili parçacıkları o şekilde bırakarak operasyonu bitirmiş ve gebeliğini sonlandırdığı anneyi hastaneden yarım gün içinde apar topar taburcu etmiştir.

Operasyon öncesi ne kan tahlili ne sonradan öğrendiğimiz pro op. tahlillerin hiçbiri yapılmamıştır. Operasyon sonrası hasta komplikasyonlarla doktora başvurduğunda ben yurtdışına çıkacağım deyip apar topar yurt dışına çıkmıştır.

Mağdur ettiği anneye avukatı aracılığıyla sözleşme mukabilinde doktorun hiçbir hatası yoktur imzası şartı ile maddi destek ve operasyon ücretinin iadesini içeren sözleşme göndermiştir.

X