Doç. Dr Aynur Erşahin de tüp bebek medixalpark göztepe

Doç. Dr Aynur Erşahin medical park göztepe de tüp bebek yaptıranlar yada doktor olarak tavsiye eden arkadaşlar var mı? 🍀
Tup bebek ayrimi bilmiyorum canim bende goztepeye gidiyorum kadin dogum olarak ozlem dulgere

Goztepe medical park da aynur ersahin ve Nur dokuzeglul muhtesemler ayrica konu tup bebek ise muayeneleri ücretsiz

Evet ucretsiz raporlu yaptiracaksn raporuda 1 gunde onlar cikartiyor benim embriyolar donduruldu bu adette transfer planlanicak benim hezmedigim doktor kalmadi yillardir bu kadindan cok memnunum acikcasi

Nasıl yani bildiğin muayne ücretsiz nasıl olmuş ☺️ diğer yerler hep ücretli. Hatta bahceci 750 demişti.sen gittin mi canım. Toplam ücret nedir. Nasıl memnun kaldın mı oradan🍀

Nasıl yani bildiğin muayne ücretsiz nasıl olmuş ☺️ diğer yerler hep ücretli. Hatta bahceci 750 demişti.sen gittin mi canım. Toplam ücret nedir. Nasıl memnun kaldın mı oradan🍀
Goztepe medical park nur dokuzeglul benim doktorum tavsiye uzerine gittim bende il disindan gidiyorum hemde

Merhaba bende dün Zeynep kamilde yaptırdığım tüp bebek tedavisinden negatif sonuç aldım.. Aynur hanımı bana tavsiye ettiler rapor geçerliymiş sanırsam.. Raporlu fiyatla ne kadar olur.. Bir de diğer merkezler gibi ekstra ücret isteniyormu?

Evet ucretsiz raporlu yaptiracaksn raporuda 1 gunde onlar cikartiyor benim embriyolar donduruldu bu adette transfer planlanicak benim hezmedigim doktor kalmadi yillardir bu kadindan cok memnunum acikcasi
Tedavi ücreti nasıl oldu peki. Dondurma ücreti de alıyor mu ekstra.. Bahçecide alınıyor da

Merhaba 1 günde raporunuz çıktı mı? Bana bugün 1 hafta sürer dediler 🤷‍♀️ Bende Aynur hocaya başladım.
Sağlıkla sağlıklı bebeğinize kavuşun inşallah 🙏

Merhaba 1 günde raporunuz çıktı mı? Bana bugün 1 hafta sürer dediler 🤷‍♀️ Bende Aynur hocaya başladım.
Sağlıkla sağlıklı bebeğinize kavuşun inşallah 🙏
Merhaba ben kocaeli üniversitede cikartip oyle gittim özele ünide bile 1 gunde cikartiyorlar

X