Erkek İnfertilitesi Dna hasarı ve kitle

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

zehrazz61

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2020
3
0
26
Slam kızlar ben basımdan geçenleri kısaca anlatmak istiyorum . Evlendik iki sene geçti çocuğumuz olmuyordu gittik doktora sitemler 3 milyon ileri hız sıfır yerinde hareket %2 ve bizi varikosel denildi bayağı yıkıldık ek gıdalar kullandırdım eşime iki sonra tekrardan sperm testi verdik Bu sefer altı milyondu yine ileri hız sıfırdı yerinde hareket yüzde yirmiydi doktorumuza son kez gittik artık varikoselden ameliyat olmayı düşünüyordu İlaçlı Emaar vermek istedi doktor ilaçlı MRı çekildi sol tesisinde yedi milim kitle görüldü doktorlar hemen ameliyat dediler sperm dondurun dediler zararsız mı zararsız değil mi belli değil Ankara’ya yolladık sonuçlarımızı kesinlikle ameliyat olmasın dediler kitleye alırsalar daha fazla yayılır dediler eşim küçükken Havale geçirmiş şu anda dna hasarına şüpheleniyorum Ankara’da Kaan beye gitmek istiyorum öyle çıkmazdayım ki ne yapacağımızı bilmiyoruz böyle başından geçen var mı tanıdığında olan varsa lütfen bilgi verin yardımcı olun ne olur

Merhabalar geçmiş olsun ne yaptınız acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…