DKH'yı yarıda bıraktım

maunaben

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2024
1
0
23
Merhaba. Ben 2 senedir düzenli doğum kontrol hapı (yazz) kullanıyorum. Bu ay düzensiz kullandım, 2 gün kullanmayı atlasım ve s. Son reglimden 10 gün sonra hamilelik belirtileri kasık ağrısı, bel ağrısı, akıntı olduğu için kutunun bitmesine 8 gün (4 normal 4 beyaz hap kalmıştı) ilacı bıraktım. Reglime normalde 4 gün vardı ama ben bugün kanama olduğunu gördüm. Sizce adet kanamasımıdır, yoksa yerleşme kanamasımıdır? Ve ya dkh'yı bırakınca böyle erken regl olunur mu? (Not: kanamam tam da yerleşme kanamasının olması gereken güne denk geldi)

Ben de benzer şekilde doğum kontrol hapımın bitmesine 5 gün kala bugün ilacı içtim ama yarından itibaren içmeyeceğim. Muhtemel etkisi erken adet olmak bu arada, ben de biraz araştırdım hormon dengesizliği oluştuğu için reglin öne gelebileceğini okudum

Adet kanaması olabilir ben de doğum kontrol hapını kutu bitmeden bırakmıştım regl oldum, öyle bir özelliği var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…