Diyetisyenler hakkındaki olumlu/olumsuz yorumlarınız?

Allahım bir tek ben sanıyordum sürekli diyetisyen değiştiren , bilen bilir ben azıcık sıcaklanlı insanlardan hoşlanırım. Bir de sürekli iletişimde olabilecegim , rahatlıkla soru sorabilecegim , şindilik şükür buldum diyebiliyorum , hayatımda ilk kez bu kilo sorunuma daha çözümcül daha insancıl yaklaşımda bulunan biriyle karşılaştım , çok memnun kaldım... Allah iyilerle karşılaştırsın diye boşa demiyorlar

İlginç bir başlık olmuş gerçekten. Ne olursa olsun burada doktor ismi verip onu kötülemek bana pek te etik gelmedi doğrusu. Ben bir ilçedeki diyetisyene gittim ve çok ta memnun kaldım. Fiyatı da burada yazılanlar gibi uçuk değildi. 250 tl ne ya :KK57::KK57::KK57:

Pinoli öyle deme insan frekansı tutsun istiyor doktoruyla ve inan bana o zaman daha istikrarlı oluyor tedavi, ama tabi yine de kötüleri deşifre etmek ne kadar doğru bilemedim..
Ama şunu biliyorum ki 118 den 97 oldum bu hafta ve daha verilecek 30 kilom daha var ve zaman alacak diyetisyenim sürekli ilgilenmese başaramazdım,
Benim iradem iteklenmeyle çalışıyo

Pinoli öyle deme insan frekansı tutsun istiyor doktoruyla ve inan bana o zaman daha istikrarlı oluyor tedavi, ama tabi yine de kötüleri deşifre etmek ne kadar doğru bilemedim..
Ama şunu biliyorum ki 118 den 97 oldum bu hafta ve daha verilecek 30 kilom daha var ve zaman alacak diyetisyenim sürekli ilgilenmese başaramazdım,
Benim iradem iteklenmeyle çalışıyo

Benim frekansım çok tuttu diyetisyenimle. Çok şeker. Espriler gırla gidiyor. Ama herkese aynı mesafede davranıyor. Hatta bana biraz daha uzak duruyor. Yaşlarımız yakın ve erkek diye sanırım. Yanlış anlaşılmalara ortam hazırlamamak için. Yine de ne olursa olsun burada isim deşifre etmek çok hoş değil.Bu arada tebrik ederim.:KK9::KK9:

Ne güzel memnunsun sen de ben iyi insanı deşifre ediyorum o zaman diyetisyen nilay Öztürk bayılıyorum bu kadına , sürekli whatsupda su içtin mi yedin mi kalktın mın, uyandın mı , ara öğün göreyim:KK66: bazen laf sokmalar:KK66:
Benim ki bayan oldugu için sanırım mesafe koymuyor , ama tatlı sert takılıyo, orada bana diyetisyenim oldugunu hatırlatıyo:KK66: baya diyetisyen soran var aslında, merak eden olursa sagliklibeslenmutluyasa@gmail.com a mail atsınlar ekip yönlendiriyo zaten:KK66:

Biz birebir görüşüyoruz. Her hafta

X