Diyetisyene gitmekten korkuyorum

gul123deren123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2016
29
6
27
Bilmem nedendir diyetisyenle bu işiyürütemiyorum sanki o diyete baglılık bende huzursuzluk yaratıyor hele o bir kibrit kutusu peynir olayı yokmu nefret ettiriyor kendim 28kg verdim bakalım nolucak daha çok vetmem lazım benim gibi dşünenler yazsın

Bende şuan 80 kilo oldum ve acilen zayıflamam lazım ekim ayında inşallah nişanım olacak 58 yada 60 a düşmem lazım benim de acil kilo vermemgerek

Inşallah hayıırlı olur ama okadar kiloyu ekime kadar veremesen bile üzlme dünyanın sonu degil hem önünde dügününüz var ozamana kadar incecik bir gelin olursun tatlım erken verilen kilolar erken alınır ara sıra bana kilonu bildir seni takibe aldım

Bir kere kibrit kutusu kadar peynir falan yok, nereden çıkarıyorsunuz?
Karatay diyeti yaparsanız kalıp kalıp peynir yersiniz. Önemli olan ekmek, börek, makarna, poğaça türü şeyleri yememek.
Tatlı krizi oluyorsa onları abartı olmayan porsiyonlarda tüketmek.

Bir başka yöntem de kalori hesabıdır. Her istediğinizi yersiniz, ama kalori olarak 1500-1700 civarında kalmaya çalışırsınız (eğer normal hızda bir metabolizmanız varsa).

Teşekkürler 2 gündür diyete başladım dün sofrada turşu gördüm dayanamAdım yemeğide turşuyu da çok yedim diyetim yine bozuldu ya

Suan ben yesil cay iciyom buzdolabında karpuz ve salatalıktan hazırladıgım icicegim var aksama kadar onu icıcem aksamda insallah yürüyüse 90 kg bakalım nolucak

Size katılıyorum karatay diyetiyle asla aç kalmıyo insan resmen. Yalnızca bünyeye göre 2 değil de 3 öğün yer bazısı olur biter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…