Diyetisyen?

agresifkiz

Güzelbirşeylerolsun
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2013
3.123
1.761
Kızlar diyetisyene gitmeye karar verdim ama kime gitsem bilmiyorum ne olur bir yardımcı olun vermek istiyorum kilolarımı İstanbulda önereceğiniz bir diyetisyen var mı bir an önce gitmek istiyorum :26:

Kızlar diyetisyene gitmeye karar verdim ama kime gitsem bilmiyorum ne olur bir yardımcı olun vermek istiyorum kilolarımı İstanbulda önereceğiniz bir diyetisyen var mı bir an önce gitmek istiyorum :26:

Kaç yaşındasın,kaç kilosun, boyun kaç ? kendin vermeye çalıştın mı kilolarını ? ben yerinde olsam ilk çare olarak diyetisyeni düşünmezdim.diyetisyene gitmiş birisi olarak

Her konuda yazıyorum, diyetisyenler maalesef boş ...
Sağlıklı beslenerek, yeme düzenini değiştirmekten başka yol yok
Otomatik listeler, otomatik hesaplar, ezberlenmiş repliklerle çözülmüyor kilo problemi

Kaç yaşındasın,kaç kilosun, boyun kaç ? kendin vermeye çalıştın mı kilolarını ? ben yerinde olsam ilk çare olarak diyetisyeni düşünmezdim.diyetisyene gitmiş birisi olarak

Şöyle söyliyim aslında bir diyetisyene gidiyordum fakat kendisi doğum yapınca bırakmak zorunda kaldım ve kalış o kalış kendim olunca pek iradeli olamıyorum ama birinin kontrolünde gayet iyi gidiyor. 113 kilo ile başlamıştım ve şimdi 102 ye kadar indim fakat yine bir doktorla devam etmek istiyorum boyum 1.72

Her konuda yazıyorum, diyetisyenler maalesef boş ...
Sağlıklı beslenerek, yeme düzenini değiştirmekten başka yol yok
Otomatik listeler, otomatik hesaplar, ezberlenmiş repliklerle çözülmüyor kilo problemi

Düşüncenize karşı tabiki saygım var fakat ben böyle düşünmüyorum işi bilen biriyle yürütmek daha sağlıklı oluyor bir 10 kilo kadar verdim zaten fakat doktorum doğum iznine ayrılınca yeni birini aramaya başladım. Teşekkürler.

Ben üniversite 2.sınıfın yaz tatilinde 2 buçuk ayda 8 kilo vermiştim.ideal kiloma gelmiştim.ama son sene tez kpss çok stres yaptım ve stresten yedim.sonra diyetisyene gittim 4 ay. 4 kilo bile veremedim.ve şunu anladım mesele kararlılık meselesi.sen hedeflersen oluyor
Şimdi ise dikkat ediyorum ama diyet yapıyorum denemez.suyu fazla içmeye çalışıyorum.yüzüyorum o kadar.bakalım verebilecek miyim

Öyle tabi önemli olan kararlılık fakat bende kontrol edilmek istiyorum kafama göre hareket etmek istemiyorum verdiğim on kiloyu almadan aynen devam etmek istiyorum psikolojik sanırım

seni ne diyetisyen ne de diyet listeleri zayıflatmaz. diyetisyene git veya kendi bir liste hazırla, sen çabalamadıktan sonra 2 side bir işe yaramaz. önce iste, sonra kararlı ol ve yediklerine içtiklerine dikkat et. bol su iç, yürüyüş yap. ha bu arada bize o çok masum gözüken içeceklere de dikkat et

darısı başıma aminnnn

bende geçen sene diyetisyen desteğiyle 13-14 kilo verdim bende çok direndim gitmemek için iş beyinde bitiyor vs ancak diyetisyende kontrol altında oluyorsunuz yani belli hedef koyuyor diyetisyeniniz belki o verdiği listeyi başka yerdede temin edip kendi kendine kilo verebilirsin ancak verdiğin yağmı sumu kasmı bunu göremezsin en azından kilomu verdim ama yağdan verdim yani belki kendi kendime yapacak olsam nerden gittiğini bilemeyecekltim birde 15 günde bir kontrole çağırılıyorsun dikkat ediyorsun tabi haliyle yani en azından bende böyle oldu ben biraz iradesizim de

evet bizde de aynı sıkınıt olmuştu . diyetisyen gitti kilolar geri geldi.

bende doğumdan sonra gittim istanbulda Neslihan Arasın yerine kilolarımı verdim diye pat diye beni bırakmadılar ayda bir koruma progmına aldılar tek basıma ne yapıyorum diye şimdi iyiyim 2-3 ayda bir kendimi görme amaçlı vücut analizi yaptırmya gidiyorum almadım da kiloları. diyetisyene gittiğiizde muhakkak sorun bence koruma paketi varmı diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…