Diyete baslayamıyorum yardım cok mutsuzum ..

Bugün tam başlarım yarın tam başlarım bugün kaçtı derken yarına umudum tükendi diyebilirim Karataya bakmaya kar verdim bir şekilde tekrardan güç bulmam lazım biraz verdiğimi görsem motive olacağım aslında
Kilo vermeye değil de iyi şeyler yemeye odaklan. Beslenme düzeni değişmezse yeniden alırsın. Karatayı ben de beğeniyorum bu arada.

Bende saçma bir mantık var ya hep ya hiç diyet yapmayı oturttugumda hicbirsey yemiyorum bıraktığımda saldiriyorum engel ola iyi hiç :KK43:

Gitsem istiyorum ama bir araştırayım teşekkür ederim

Kansızlık bende de var maalesef kan hapı da iştah açıyor

Siz denediniz mi denediyseniz nasıl sonuçlar?
Bende Karatay yapıyorum Insane Insane arkadaşımızın dediği gibi ve sağlığımı olumlu yönde etkiledi

ben bilemedim nereye açsam yanlıs olduysa kusura bakmayın
sürekli uygulayıp bozdugum için dengem suan vucudum şaşmış durumda ne yapsam fark etmiyor ve aşırı yeme istğim oluyor her zamankinden daha fazla.. :KK43:
ne uygulasam elimde kalıyor devam ettiremiyorum .. kıyafetlerim dar gelmeye basladı önümde 1 ayım var suan
kıyafet bulamıyorum almak da istemiyorum zaten çünkü hazırlanıp çıkmak da istemiyorum yaklasık 2 aydır boyle..
kaç ayda kaç kilo verdiniz?

esımle tanıştığımda 78dım evlenirken 1.5 sene sonra 64 dum....son aylarda yurumustum baya...hey gıdı günler hey:KK61:

karatayı merak ettim arastırmaya koyuluyorum hemen o halde..

karatayı bende bır aya yakın yaptım gerçekten tok tutuyor lakın ben tam uyamadım o yüzden çok afedersın tuvalete çıkamadım ve bıraktım...bırde ekmeksız yasam tamam da nereye kadar...kahvaltıda bıle ekmek vermıyor...bırde pahalı bır dıyet bence...sureklı tavuk et proteın agırlıklı

karatayı bende bır aya yakın yaptım gerçekten tok tutuyor lakın ben tam uyamadım o yüzden çok afedersın tuvalete çıkamadım ve bıraktım...bırde ekmeksız yasam tamam da nereye kadar...kahvaltıda bıle ekmek vermıyor...bırde pahalı bır dıyet bence...sureklı tavuk et proteın agırlıklı

bu tarz diyetlerde bende cok kaçamak oluyor neden bilmiyorum ..

X