diyet arkadasim sen olur musun ?

EceCigdem

Kalbimin prensine bir prenses..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2014
3.455
3.925
29
Kizlar zayiflamakk istiyorum fakat olmuyor. Sanki uzerimde ölü topragi var. Oldugum yeerden kalkmak bile istemiyorum hep oturup biseyler yiyesim geliyor. Hareket etmek istemiyorum. Kuccuk cocugum var bu yuzden spora falan da cikamiyorum malum kis gunu soguk. Hirs yapip kendimi motivee etmek icin bir diyet arkadasi ariyorum. Bennim gibi zayiflamak isteyen varsa lutfen bana burdann ulasiin. Birbirimizii hirslandiriip yasamm kalitemizi yukseltelim. Ayna ve fotograflardan kormakdan yasayalim...

Bende diyet arkadasi ariyodum ancak bi hafta boyunca evden uzakta kuzenimde kalicam sonra diyete basliyacagim tekrar :) Birbirimize destek olursak daha kolay zayiflayacagimizi dusunuyorum :)

Kizlar zayiflamakk istiyorum fakat olmuyor. Sanki uzerimde ölü topragi var. Oldugum yeerden kalkmak bile istemiyorum hep oturup biseyler yiyesim geliyor. Hareket etmek istemiyorum. Kuccuk cocugum var bu yuzden spora falan da cikamiyorum malum kis gunu soguk. Hirs yapip kendimi motivee etmek icin bir diyet arkadasi ariyorum. Bennim gibi zayiflamak isteyen varsa lutfen bana burdann ulasiin. Birbirimizii hirslandiriip yasamm kalitemizi yukseltelim. Ayna ve fotograflardan kormakdan yasayalim...
Merhaba ben diyet arkadasin olabilirim :) 1 haftadir diyet yapiyorm ama 2gun biraz yedim sanki benimde 7 aylik bebegim var disari cikip spor yaapamiyorum ama hergun 1 saat leslie 4 mil yapiyorum baya ise yariyr :)

Kızlar bizim gruba gelin, fit anneler birlikte Zayıflıyor başlığımız. Bi çocuğumuzun küçük bebeği var. Kontenjan On kişilik zaten ben de yeni katıldım çok hoş bi sohbetimiz var

X