Dis savcılarına çözüm 🥲 Tecrübeli anneler yardımcı olun🙈

1110td

Guru
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2014
20
0
4.5 aylık Bebegim 2 3 gündür çok agliyor aşırı elleri ağzında ve damaklari sis bi bakar mısınız boyle olunca dışı çıkıyor mu . Bir sag bir sol tarafta boyle şişlik var
Tetagil aldim ondan veriyorum arada çok durmazsa calpol veriyorum

Eklentiler

• 20240928_160444.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 27
Soğuk uygulama iyi gelir

Ben yeşil soğan veriyordum ve bir de havucu buzdolabina koyuyordum biraz soğutuyordum veriyordum oda rahatlatıyordu bebeğimi

Bizimkide 6 aylık diş sancıları çok fazla. Pırasa ve taze soğan iyi geldi. Ama taze soğanı ağzında kırdığını görünce boğazına kaçar diye korktum vermiyorum pırasadan devam. Birde diş kaşıyıcıların sulu olanlarından aldım soğutup öyle eline veriyorum soğuk sancısına iyi geliyor . Ama bunlarda bir yere kadar yetti eczaneden jel aldım o baya iyi geldi. Uykusu bile düzeldi. (Nurse harveys dentigel: eczane bu var diye bunu aldım ama başka markalarda vardır mutlaka işe yarayan)

Jelleri çok onermiyolar nedense bilmiyorum ama bu aldığınız bitkisel mi . Tetagil kullanıyorum bende suan

Kehribar kolye (gerçek olması lazım) ve karanfil zeytinyağı karışımı iyi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…