Dış gebelikten sonra regl

Piraye2612

Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2022
73
20
30
Dış gebelik iğnesinden sonra 43.gün regl oldum sanıyorum. Çünkü normal regl gibi değil ve koyu kahveye yakın bugün 3. Gün olması gerekiyor ama değiştirmeseydim şayet bi ped bile dolmamış olacaktı ama ben rahatsız olup değiştiriyorum sürekli. Bu normal mi sökülemiyor mu? Cuma günü randevum var doktorda. Gebelik testi yaptım bu süreçte çok çok çok silik çıkıyor teste güvenmiyorum artımed çünkü sizlerden fikir almak istiyorum

Dış gebelik iğnesinden sonra 43.gün regl oldum sanıyorum. Çünkü normal regl gibi değil ve koyu kahveye yakın bugün 3. Gün olması gerekiyor ama değiştirmeseydim şayet bi ped bile dolmamış olacaktı ama ben rahatsız olup değiştiriyorum sürekli. Bu normal mi sökülemiyor mu? Cuma günü randevum var doktorda. Gebelik testi yaptım bu süreçte çok çok çok silik çıkıyor teste güvenmiyorum artımed çünkü sizlerden fikir almak istiyorum
Silik cizgi çıktıysa hamile olabilirsiniz ama dış gebelik ten 6 ay sonra çocuk düşünün diyor doktorlar şu an gebelik varsa yine dış gebelikle sonlanabilir. Yine bir doktora görünmede fayda var. Hersey allahtan geliyor bende dış gebelikten 4 ay sonra hamile kaldim çok korkmuştum yine dış gebelik olur diye şu an 3 yaşında kızım şükürler olsun.

X