Dış gebelik ve rahim ameliyatı?

PeRRieR

👶09.03.2020😍 06.12.2009😇
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
6.938
13.744
Kızlar iyigeceler...
Bu ay içinde yaşadığım durumu paylaşmak ve kafamdaki soru işaretlerini gidermek istiyorum.Aslinda pişman değilim fakat yinede için rahatlasın istiyorum .
2 buçuk sene önceki sezeryan ile yapmis olduğum son doğumumda rahmimin yapısal olarak büyük olduğu söylenmişti drum tarafndan..
Bundan bir kac gün önce disgebelik nedeni ile ameliyata alındım aynı zamanda rahimdeki 2 adet miyom alindi ve tüplerimi bağladılar..Rahim büyük olduğu için ileride sorun yaratmaması adına rahmide almayı onerdi dr fakat ben istemedim..Ne bileyim bir anda acil bir durumla anneciğimin karnında bahşedilen bir organımın kaybı agir gelecek hissettim ve sonrası komplikasyonlardan ve rahim yokluğunun vereceği yan etkilerden korktum ve rahmin alınmasını istemedim..
Dış gebelik ve miyomlar olduğu için zaten kesi atilacakti ama yinede istemedim..çok şükür kanama falanda olmayınca dr rahimi almadı..
Ama çevremde okadar çok kafamı karıştıranlar olduki bi size sorayim dedim.yine pişman değilim fakat paylaşmak dertlesmek istedim.Varmi bu durumu yaşayan?Rahmi normal ölçüye göre büyük olan arkadaşlarım ne gibi sorunlar yaşıyorsunuz?

Kızlar bilginiz yokmu hiç bu konuda ?

Doktor tavsiyesine uymamışsınız ne diyelim ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…