dış gebelik teşhisi

kaktus_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2016
216
213
Merhaba herkese,

Pazartesi 1380 değer ile dış gebelik iğnesi oldum 50 mg.
Bugün 3. gün leke bile olsa kanamam yok henüz. Bu normal mi kafamı kurcalıyor ? Ve birde başından geçen varsa tek doz iğne ile düşen oldu mu?
Değerleriniz ne kadar sürede sıfırlandı ?

Merhaba herkese,

Pazartesi 1380 değer ile dış gebelik iğnesi oldum 50 mg.
Bugün 3. gün leke bile olsa kanamam yok henüz. Bu normal mi kafamı kurcalıyor ? Ve birde başından geçen varsa tek doz iğne ile düşen oldu mu?
Değerleriniz ne kadar sürede sıfırlandı ?
Merhaba
Bende su anda ayni durumdayim beta 8280 cikti bende tek doz igne oldum 65 ml mtx bugun 6. Gunum henuz bir dusme yok cuma gunu tekrar kan alinacak dusmezse ikinci doz igne olacagim benim igneden ikinci gun pihtili kanamam basladi halen devam ediyor adet kanamasindan birazdaha fazla sanki bende korkuyorum ic kanama falan filan diyorlar insallah kolay bisekilde atlatiriz adet agrisi gibi agril da var bazen kasiklarima agri geliyo cok siddetli degil sonra pihtili kanama oluyor normalmi bende bilemedim cok gecmis olsun sizin beta az insallah tek doz igne ise yarar ama 4. Gunu tekrar bi yukselme oluyor bunu herkez yazmis ve bende de oyle oldu simdi dusmesini bekliyorum insallah bu kanama ile cabuk duser

Çok geçmiş olsun. İnşallah sizinde hızlıca değeriniz sıfırlanır. Yarın kan vereceğim bende merak ediyorum açıkcası değerimi. Kötüyü düşünmeyin iç kanama riski olunca doktorlar genelde hastaneye yatırıyorlarmış kendi doktorum öyle demişti en azından.
Detaylıca açıklamanız içinde teşekkür ederim.

Çok geçmiş olsun. İnşallah sizinde hızlıca değeriniz sıfırlanır. Yarın kan vereceğim bende merak ediyorum açıkcası değerimi. Kötüyü düşünmeyin iç kanama riski olunca doktorlar genelde hastaneye yatırıyorlarmış kendi doktorum öyle demişti en azından.
Detaylıca açıklamanız içinde teşekkür ederim.
Merhaba geçmiş olsun öncellikle Bende dış gebelik geçirdim iki doz 85 lik iğne vuruldum mextu artı bir de kürtaj oldum 1 Haziran'da İlk doz iğnemi vuruldum 40 gün sonra adet oldum ve daha sonraki ay ikinci adetimi oldum şimdi 3.adetimi bekliyorum ne kadar korunmalıyım bilmiyorum korunmayı bıraksam bişey olur mu bilmiyorum bı bilginjz var mı arayı fazla açmak istemiyorum ama bı yandan da yanlış bişey yaparım diye korkuyorum 😢

Merhaba geçmiş olsun öncellikle Bende dış gebelik geçirdim iki doz 85 lik iğne vuruldum mextu artı bir de kürtaj oldum 1 Haziran'da İlk doz iğnemi vuruldum 40 gün sonra adet oldum ve daha sonraki ay ikinci adetimi oldum şimdi 3.adetimi bekliyorum ne kadar korunmalıyım bilmiyorum korunmayı bıraksam bişey olur mu bilmiyorum bı bilginjz var mı arayı fazla açmak istemiyorum ama bı yandan da yanlış bişey yaparım diye korkuyorum 😢
Çok geçmiş olsun. Henüz doktorumla bu konuyu detaylı konuşmadık ama üç ay beklesen çok iyi olur demişti bana. Adet olarak değil ay olarak söylemişti bana kendisi.

X