Dış gebelik sonrası

Size metokrast iğne yapmışlarmıydı. Tekrar gebe kaldınız mi. Hamileliğiniz sağlıklı ilerledi mi
Evet iğne oldum bir doz ,iğne olalı 48 gün oldu daha hamilelik düşünmedik o yüzden,ama doktorum 1 ay vermişti korunmayı bu tamamen değerlerinile alakalı sizin sanırım çünkü aynı doktor benim arkadaşına 6 ay korunma vermişti

En son ameliyatım ekimdeydi 4-5 ay sonra gebelik planı yapmaya başladık yani şuan.
Ve 4.73 şuan
Bu ay daha yeni planlamaya başladınız yani çünkü 4-5 ay sonrası Mart ayına tekabül ediyor . 5 değerinin altı negatif diye biliyorum. Adet gecikmeniz var mı öyle mi kan verdiniz ?

Bu ay daha yeni planlamaya başladınız yani çünkü 4-5 ay sonrası Mart ayına tekabül ediyor . 5 değerinin altı negatif diye biliyorum. Adet gecikmeniz var mı öyle mi kan verdiniz ?
Aynen ve bugün reglmın 5. Günü daha adet olmadım yani

Aynen ve bugün reglmın 5. Günü daha adet olmadım yani
Anladim. Bende dış gebelik geçirip sağ tüpüm alındı fakat bana en az 6-8 ay korunma onermislerdi . İnşallah değeriniz artar . Doktorunuzla görüştünüz mu daha çok kısa bir süre olmuş belki dış gebeligin düşen betasıdır. Adet duzenszligim olmustu benimde ameliyattan sonra

Merhaba, bende Nisan ayında dış gebelik geçirdim benim de sağ tüpüm alındı doktor korunmamıza gerek olmadığını söyledi ilaçla düşmüş olsaydı korunun derdim ama ameliyat olduğum için gerek yok dedi 1 ay mola vermiştik zaten sonra korunmadık temmuzda tekrar hamile kaldım malesef kimyasal gebelik oldu geçen ay klomen kullandım tutmadı şimdi reglim 14 gün geçti 5. Gün ve 10. Gün idrar testi yaptım negatif dün de kahverengi lekelenme oldu hala umutlanıyorum belirti olarak da sabahları bulantı ve göğüs hassasiyetim var

Pazartesi kan versenize . Belirtileriniz de varmıs inşallah güzel haberler gelir . Ama ben bu doktorları anlamıyorum ya burds çok gördüm 3 ay diyen bir ay diyen doktorlar kafam karıştı yoksa boşuna mı vakit kaybettim bana sürem bitip denemeye basla olmazsa 6 aydan sonra gel dedi

Kii zaten o pskolojiyle verdiği süreyi de aştım da uzun süre korundumm hep bir başlamak istedim ama hep bir korkuyla bu ay daha yeni korunmayı bıraktık

İnşallah Allahım isteyen herkese nasip etsin.Bende şaşırdım ne yalan söyliyim doktorumdan şüphe ettim. Pazartesi tekrar kan veriyim negatif çıkarsa yapıcak bişey yok

Doktor Doktor 4 ay geçsin dedi bizim 5-6 geçti aradan ama regl oldum ya gebe değilmişim.Büyük ihtimal stresten geçikti reglım.Nasip herşey ya.Bazen oluruna bırakmak gerekir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…