Dış gebelik sonrası ankarada hsg filmi

simplylife

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2018
18
0
32
merhaba,
4 ay önce dış gebelik geçirdim, 2 kere mtx iğne vuruldum ve 1,5 ay önce beta hcg sıfırlandı.
yakın zamanda adet göreceğim. bu adetim bittikten sonra doktorum korunmayı bırakabileceğimi söyledi. ama ben tekrar aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum :KK43:
hsg filmi gibi bir şey istemedi doktorum ama ben hsg çektirip emin olup sonra korunmayı bırakmak istiyorum.
ankarada hsg filmi için önereceğiniz doktor/hastane var mı?
yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba geçmiş olsun öncelikle bende dış gebelik geçirdim malesef sol tüpüm alındı 1.5 yıl oldu anca kendimi hazır hissettim 7 şubatta etlik zübeyde hanima randevu aldim bugun ins memnun kalirim senide bilgilendiririm

Merhaba bende dış gebelik geçirdim sol tüpüm alındı 11 ay önce suan da tekrar dış gebelik geçiriyorum çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan diğer tüpüm de alınırsa çok kötü benim için :KK43:(((

Merhaba bende dış gebelik geçirdim sol tüpüm alındı 11 ay önce suan da tekrar dış gebelik geçiriyorum çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan diğer tüpüm de alınırsa çok kötü benim için :KK43:(((
Çok üzüldüm canım iyi düsün iyi olsun ins erken mi farkettiniz su an durum ne dualarım seninle Allahım yardımcın olsun:KK43:

X