Dış Gebelik Olabilir mi?

bonadea canım merhaba ben nemesay canım 10. hafta ve hatta 12 ye kadar vajınadan muyne oluyorsun dış gebelik olup olmadığı ilk utr da söylüyor zaten dr benimde kasıklarım ağrıyordu sen sıkıntı yapma içini rahat tut canım senin son adet tarihin ne zamansa gebelik başlangıçın o sayılır canım

Son düzenleme:
bonadea canım merhaba ben nemesay canım 10. hafta ve hatta 12 ye kadar vajınadan muyne oluyorsun dış gebelik olup olmadığı ilk utr da söylüyor zaten dr benimde kasıklarım ağrıyordu sen sıkıntı yapma içini rahat tut canım senin son adet tarihin ne zamansa gebelik başlangıçın o sayılır canım
Nemesay sağol canım. Sizi de endişelendirmemek için diğer tarafa yazmamıştım ama sanırım yakalandım :)

kızlarr tüp bebegım tuttmuş 10. gun kan testı yaptırdım 240.46 yaşasınnnn hamileyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Bonedea'cım sen diğer sitede nickini m değiştirdin? anne adayı nickiyle yazıyorsun değil mi?

sevgiler...

kızlarr tüp bebegım tuttmuş 10. gun kan testı yaptırdım 240.46 yaşasınnnn hamileyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım tebrik ederim. :lepi: :lepi: :lepi: allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş. sorunsuz hamilelikler dilerim. kendine çok iyi bakman gerekecek.. :nazar: a.s.

Bu siteye profil mesajı bırakmıştım ama istersen diğer siteden özel msj göndereyim. Listeme ekledim seni, onay verir misin?

canım bende iki ay önce dış gebelik geçirdim allah kimsenin başına vermesin.ama kan değerlerinden anlasılıyor olup olmadıgı.ama mutlaka mutlaka bir doktora git ihmale gelmez muayeneler malesef vajinal ana sağlıgın daha önemli

X