Dış gebelik geçiriyorum

TXIXTANYA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
31
1
Merhaba ,yaklaşık 1 ay önce dış gebelik teşhisi ile tedaviye alındım erken teşhis olduğu için ilaçla geçiriyorum.gün aşırı beta hcg tahlil yaptırıyorum değerin düşmesi gerekiyormuş allha şükür düştü .ama 5 gün sonra tekrar tahlilim var bir süre o bölgenin iyileşmesi gerekiyormuş önceleri çok korktum.ama şimdi rahatım dr.operasyona gerek yok dedi.böyle rahatsızlık geçiren arkadaşlarıma sesleniyorum normal olarak daha sonra ne zaman hamile kalabilirim.tşk.

geçmiş olsun öncelikle canım..
dışgebelik sonrası 3-6 ay arası bir korunma süresi veriyor sanırım doktorlar..

Çok geçmiş olsun..Çok şükür hafif atlatıyorsun..Dış gebelikte erken teşhis çok önemli..Tüpünü kaybetmeden atlatman çok güzel..Rabbim tekrar yaşatmasın..
Sende soru sormuşsun ama bende sana soru soracağım..Normal yolla mı dış gebelik geçirdin..Yani ilaç kullanmıyor muydun yada tüp bebek sonucunda mı oldu?

Ama bildiğim kadarıyla söyleyeyim..
Bu sitede Kibele adlı arkadışımız 3 ay önce dış gebelik geçirdi ve tüpü alındı..Şimdi ilk defa tüpünün olduğu taraftan yumurtladı ve şu an hamile..İnşallah Allah'ım hayırla sağlıkla tamamına erdirir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…