Dış gebelik geçirip tek tüple hamile kalan var mı ?

Ay lütfen kendinize bunu yapmayın. Ben ameliyattan sonra doktora gittiğimde hsg çektirmek istediğimi söyledim. Çekmicem dedi. Sonra daha erken olduğunu kendime ve bedenime zaman vermem gerektiğini tek tüpün tek böbrek gibi işlev gördüğünü tek böbrekli insan yaşayıp tüm görevlerini yerine getiriyorsa tek tüpün de görevini başarıyla yerine getireceğini söyledi. Bir kere hamile kalmışsan yine kalırsın dedi. Gönderdi beni. Bende sayfalarca yazılar okudum burda çok umutsuzluğa düştüm hatta biri vardı burda çok yazışıyorduk onla o da hamile şuan bizim grupta 🤗
Gerçekten canı gönülden diliyorum bugün bi dilek hakkım varsa onu sizin sağlıkla bebeğinize kavuşmanız için diliyorum. Önce size sonra isteyen herkese sırayla versin allah inşallah.
Cok tesekkur ederim.. bu ay gebeligi hizlandirmak adina catlatma ignesi olmuştum.. Bugun 14. Gunum ve sabah teste negatifi gördüm ondan bu derece üzgünüm.. oysaki bu ay cok umutluydum bir cok belirti vardi 😔 maalesef bu ayda olmadi

Cok tesekkur ederim.. bu ay gebeligi hizlandirmak adina catlatma ignesi olmuştum.. Bugun 14. Gunum ve sabah teste negatifi gördüm ondan bu derece üzgünüm.. oysaki bu ay cok umutluydum bir cok belirti vardi 😔 maalesef bu ayda olmadi
Vardır bunda da bir hayır,
İnanan insanlarız. Olur hiç merak etmeyin ❤️

Çatlatma iğnesi nedir acaba

Doktor kontrolünde gerceklesen bisey.. Doktorunuz yumurta takibi yapıyor yumurta belirli oldugunlug gelince igne yazıyor igneyi vurduruyorsunuz 36 saat sonra iliski öneriyor 3 gece boyunca bu sekilde
Peki bu iğneyi devlet hastanelerinde mi yapıyosunuz yada ozellerdemi

Peki bu iğneyi devlet hastanelerinde mi yapıyosunuz yada ozellerdemi
Devlet ozel farketmez ki zaten kafaniza gore degil doktor uygun gorurse yumurta takibi yapmak isterse oluyor yani gidipte ben catlatma ignesi olacağım demek olmuyor.. belirli sure çocuk sahibi olamayan yada gebeliği hizlandirmak istedigi kisilerde genelde yapıyor doktor.. mesela ben daha önce dış gebelik gecirdim tek tupum yok bu da hamilelik için daha az ihtimal demek o sebeple denemişti doktor.. ilac kullandim once surekli kontrole gittim alttan muayene edip yumurtalar buyunce igne yazdi acilde vurunduk.. nasip degilmis benim olmadi doktor bir ay dinlen sonra gelirain dedi bir kac ay kafami dinleyeceğim gitmeyeceğim sonrası hayirlisi bakalim.. belkide ummadigim anda guzel haberler alirim🥰

Devlet ozel farketmez ki zaten kafaniza gore degil doktor uygun gorurse yumurta takibi yapmak isterse oluyor yani gidipte ben catlatma ignesi olacağım demek olmuyor.. belirli sure çocuk sahibi olamayan yada gebeliği hizlandirmak istedigi kisilerde genelde yapıyor doktor.. mesela ben daha önce dış gebelik gecirdim tek tupum yok bu da hamilelik için daha az ihtimal demek o sebeple denemişti doktor.. ilac kullandim once surekli kontrole gittim alttan muayene edip yumurtalar buyunce igne yazdi acilde vurunduk.. nasip degilmis benim olmadi doktor bir ay dinlen sonra gelirain dedi bir kac ay kafami dinleyeceğim gitmeyeceğim sonrası hayirlisi bakalim.. belkide ummadigim anda guzel haberler alirim🥰
Rabbim isteyen tüm kişiler nasip etsin umarım herşey gönlünüzce olur😌

X