Dış Gebeliği bilenler lütfen yardım edin çıldırmak üzereyim

Yumurtalikta sorun yoksa guzel, en azından o tüpte ayni sıkıntıyı yasamayacaksin. Benim eğer bu da dış gebelikse ikisi de sol tüpte olmus olacak. 2 gun 2 ay gibi asla geçmiyor haber veririm canım pazartesi
Sağ tüpüm alındı ama canım sonuçta tüp olmadan bebek nasıl yumurtacıktan Rahime ilerleyecek bilmiyorum

Sol tüpün var canim, döllenen yumurtayı artık sol tüpün alacak ve ordan rahime geçecek. Tekrar yaşama riskin azalmış oldu, üzülme. Hamdolsun halimize.
Allah büyük canım. İnşallah senin kesen görünür bir sorun olmadan. Kısa sürede de bu yaşadıklarını unutman dileğimle

İc kanama icin kanamasi olmasona gerek yok, dis gebelikse tupu patlar ve ic kanama gecirir
Bu dediğiniz Dediğim kadar erken dönemde olmaz zaten şuan 5haftalık büyük ihtimal, 10 güne yakın bekleyip netleşebilir şuan dış gebeliği düşündürcek bi durumu yokki hanımefendinin dış gebelik bile olsa 10 gün içinde tüp müp patlamaz yani

Yok canim insallah degilsindir benim dis gebeligimde degerler bi cok yukseliyodu bi dususe geciyodu dengesizdi yani insallah guzel haberlerle gel cani.

Ben de Cuma günü diş gebelik olduğumu öğrendim benim değerlerim yükselmiyordu senin bence dış gebelik değil normaldir inşallah

Yok canım değildir seninki düzenli artmş bende geçirdim dış gebelik benim değer artıyordu ama az artıyodu sonra birde boş gebelik geçirdim ondada 4 binlerde falan kese görünmüştü görünür inşallah içini ferah tut

yazan destekleyen tüm arkadaslara teşekkürler keseyi gördük :) doktorumuzu değiştirdik. Sıra kalp atıslarında bundan sonrası hayırlısı :)

Benim igne ile sonlanmamis büyümeye devam etmiş, ic kanama gecirmisim, acik ameliyat oldu benim, sezaryen gibi.
Benimde öyle oldu canım ama ameliyat Kapalı oldu. İğne ile sonlanmadı iç kanama geçirmişim senin gibi. Kapalı yaptılar ama herhangi bir sorunda açık ameliyata çevirebiliriz diye imza almışlardı.

Canım ilk dört gün arttı sonraki üç gün düştü. 2 gün sonra düştü ama az düşmüştü. Sonra zaten iç kanama oldu
Evet ayni benim gibi canim, benim de cok az düşmüştü, biz de bu şekilde sınanıyoruz napalim, hersey Allah'tan. Rabbim bir daha yaşatmasın, sağlıklı, hayırlı evlatlar alalım kucağımıza inşallah

Merhaba canım umarım yazımı görürsün
Benimde adetim 2 gün geçti salı günü beta 509 ve progesteron 43 çıktı.
perşembe günü beta 911 çıktı sence artışım nasıl senin durumun nasıl kalp atışı aldınız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…