Diş doktoru var mi?

dilazar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2023
65
-21
30
Merhaba kizlar ben yeni implant yaptırdım bir disime sağ üst arkada yalnız dişimin bi tarafınin biraz arasındaki mesafe bi tık açık normal dişe göre bunu farkettim ama sorun etmedim sonuçta doktor o dişi takarken bile bile taktı şimdi yemek yerken oraya yemek artığı takılıyor ve kalıyor dilimle alamıyorum elimi ağzıma götürmek durumunda kalıyorum. şimdi bi daha gidecem doktora bu normal mi ya çok sinir oluyorum bile bile arayı nasıl açık bırakır daha önce implant yaptırmış ve dış hekimi varsa yazarsa çok sevinirim.

Merhaba kizlar ben yeni implant yaptırdım bir disime sağ üst arkada yalnız dişimin bi tarafınin biraz arasındaki mesafe bi tık açık normal dişe göre bunu farkettim ama sorun etmedim sonuçta doktor o dişi takarken bile bile taktı şimdi yemek yerken oraya yemek artığı takılıyor ve kalıyor dilimle alamıyorum elimi ağzıma götürmek durumunda kalıyorum. şimdi bi daha gidecem doktora bu normal mi ya çok sinir oluyorum bile bile arayı nasıl açık bırakır daha önce implant yaptırmış ve dış hekimi varsa yazarsa çok sevinirim.
Yeni implant yaptiriyorum benim dr bosluk kalabilir damaktan et alip oraya yamicaz dedi alt solda bir implan var 1 hafra oldu mosmor hala gecmedi dr normal dedi ben normal oldugunu dusunmuyorum ve disciye gitmek istemiyorum bazi yaptiranlar gayet agrisiz oldugunu soyluyorlar ben cok aci cektim bakalim sonu nolcak damaktan et alip yama yapmalarinida kabul etmicem

Eklentiler

• 20240516_003324.jpg
    20240516_003324.jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 14
X