Diş Beyazlatma

Bezdumda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
1.113
1.012
Kızlar diş hekiminde dişlerini beyazlatan var mı? Sonrasında nasıl bi süreç oluyor. Bazı yakınlarımdan diş minelerinin çok inceldiğini ve ağrı yaptığını duydum..
Ayrıca sigara kullanıyorum. Beyazlatma işleminden sonra sigara kullanımı olursa dişlere daha çok zarar verir mi?

beyazlatma işleminden sonra 2-3 hafta kadar sigara ve boyar renkli gıdalar içecekler tüketmeniz yasak
diş beyazlatma sonrası hassasiyet oldugu için 1 hafta kadar elektrik çarpmış hissi oluyor nefes alırken bile sonrasında geçiyor
beyazlatma sürekli yapılan bir işlem olmadıgı için zararlı değil aslında
doktorlar bir bardak kolanın vereceği zarar kadar diyorlardı

Ben 10 yıl önce özelde yaptırmıştım çok memnunum 3 günde bembeyaz oldu dişlerim. Tabii hassasiyet elbette oluyor bunu doktorlar da söylüyor cilt lekelerin için tedavi gördüğünde nasıl dikkat ediyorsan cildin inceliyorsa dişler de öyle. Çok soğuk çok sıcak içeceklerden mümkün olduğun çay kahveden uzak durman gerekiyor en azından ilk 1 ay içmemelisin. Sigara ne yazık ki kötü etkileyebilir daha doğrusu etkisini azaltabilir. Benim hayatımda hiç sigara çay olmadığı için hiç sorun yaşamadım :)

Kızlar diş hekiminde dişlerini beyazlatan var mı? Sonrasında nasıl bi süreç oluyor. Bazı yakınlarımdan diş minelerinin çok inceldiğini ve ağrı yaptığını duydum..
Ayrıca sigara kullanıyorum. Beyazlatma işleminden sonra sigara kullanımı olursa dişlere daha çok zarar verir mi?
ben yaptırdığım gün birkaç saat ara ara sızlamalar hissettim. kesinlikle sigara ve renkli gıdalar birkaç gün yasak dediler bana dikkat etmeme rağmen etkisi çok uzun sürmedi hayal ettiğm gibi uzun süreli bir beyazlık olmadı yani

Hafif bir hassasiyet oluyor ama uzun süre beyazlık sağladığını söylemem

X