direksiyon dersleri ve sınavı

Ben 5 kere calistim surüs hocasiyla ve gunde 1 saatti sanirim
Alternatif olarak sizi calistiracak birileri yokmu? Haricinde daha fazla calismak paniğinizi alicaktir biraz ya kurs hocasiyla ya da bi tanidiginizla.
eşimle çalışacaktım oda çok panik oluyor.dün5 dakikada indim araçtan,çevremdeki insanlar malesef çok sabırlı değiller,buda beni kötü etkiler.o sebeple düşünmüyorum.

Ben 5 kere calistim surüs hocasiyla ve gunde 1 saatti sanirim
Alternatif olarak sizi calistiracak birileri yokmu? Haricinde daha fazla calismak paniğinizi alicaktir biraz ya kurs hocasiyla ya da bi tanidiginizla.
kaç ders alsam yeterli olur sizce.ama daha parkurda yapmamız gerekenleri bilmiyorum.onlarla ilgilide bilgim yok malesef.sadece sınav başlangıç alanından sonlanacak alana kadar geldim o kadar.

lütfen bu konuda bilgisi yada görüşü olanlar yazarsa sevinirim.çünkü bu benim çok canımı sıkıyor.

kaç ders alsam yeterli olur sizce.ama daha parkurda yapmamız gerekenleri bilmiyorum.onlarla ilgilide bilgim yok malesef.sadece sınav başlangıç alanından sonlanacak alana kadar geldim o kadar.
Biz kurs hocasiyla hep parkurda calistik. Sinavin olacaģi yerde yani.
Ama ben 7 sene once aldim tabi smdi belki birseyler degismiştir.
Ama sirf kurs dersiyle yapamazdim ben bizim saatler daha azdi bide ozamanlari.
Panik olmaniz normal kavramak kolay deģil oyle.. kendi heycsnjnizi yenene kadat calismaniz gerek. Ama harici cok paniginiz varsa daha cok calismaniz lazim.ama hoca da motivasyonunuzu epey düsrmüs.
Yani ya ozel ders ekleyeceksniz talep ediceksiniz bana şunu ogretin hocam vs diye
Hocanizi degistiriceksnz birde.

Biz kurs hocasiyla hep parkurda calistik. Sinavin olacaģi yerde yani.
Ama ben 7 sene once aldim tabi smdi belki birseyler degismiştir.
Ama sirf kurs dersiyle yapamazdim ben bizim saatler daha azdi bide ozamanlari.
Panik olmaniz normal kavramak kolay deģil oyle.. kendi heycsnjnizi yenene kadat calismaniz gerek. Ama harici cok paniginiz varsa daha cok calismaniz lazim.ama hoca da motivasyonunuzu epey düsrmüs.
Yani ya ozel ders ekleyeceksniz talep ediceksiniz bana şunu ogretin hocam vs diye
Hocanizi degistiriceksnz birde.
sizce de değiştirmem gerekli öyle değilmi?ama sınava o hocayla gireceğim.bu beni kötü etkilemez mi?ben alırım özel ders o mühim değil,ama düz sürüş yaparak parkur tamamlarsam boşuna para kaybı yaşamak istemiyorum.hoca beni motive etmek yerine demorolize etti.beynim ona odaklandı.şuan gerçekten kafam çok karışık.her dakika ağlamaya meyilliyim.ve bu benim son şansım,ikinci çocuğum olduktan sonra birdaha alma gibi bir fırsatım olmayacak.

lütfen bu konuda bilgisi yada görüşü olanlar yazarsa sevinirim.çünkü bu benim çok canımı sıkıyor.
Videolar izle ve tenik olarak ne yapman gerektigini dusün. Yani cok teknik bilgiler var siz kavradikca o duruma gore hareket ediceksiniz zaten .
Dedigim kesinlikle 4 5 kere daha hic olmazsa ek ders al canim bu sekilde girersen puanin dusuk olabilir buda normaldir yani yeterli calismassan sonucu bu sekilde olur.

5 ders alabilirim sorun değil,sadece hocayı değişirsem sorun olurmu o konuda kararsızım.

sizce de değiştirmem gerekli öyle değilmi?ama sınava o hocayla gireceğim.bu beni kötü etkilemez mi?ben alırım özel ders o mühim değil,ama düz sürüş yaparak parkur tamamlarsam boşuna para kaybı yaşamak istemiyorum.hoca beni motive etmek yerine demorolize etti.beynim ona odaklandı.şuan gerçekten kafam çok karışık.her dakika ağlamaya meyilliyim.ve bu benim son şansım,ikinci çocuğum olduktan sonra birdaha alma gibi bir fırsatım olmayacak.
Hocayi dusunme sen arabayi istop ettirmez dogru sürüs dönüş duruş teknikleri uygularsan hangi hoca olursa olsun sana birsey diyemez.
Yaninda zaten baskalarida
oluyor ve beni lafa tuttular resmen
Herkesin bizim hoslandigimiz gibi biri olmasi zor. Sen hocayi degil daha iyisini yapacagini dusün.

Ben esimin panigine ragmen bunu ispatladim
Ki gayette akici surerim ama esimde bende mukemmeli isterdi hep sanki kirk yillik soformuşum gibi. E nabtim arabamizla kendim calistim hep ciktim surdum parkettim dondum ileri geri calistim.
Hayatimzda olumsuz etkileyen cok kisi olabilir ama biz kararli ve be jstedigimizi bilecegiz

Hocayi dusunme sen arabayi istop ettirmez dogru sürüs dönüş duruş teknikleri uygularsan hangi hoca olursa olsun sana birsey diyemez.
Yaninda zaten baskalarida
oluyor ve beni lafa tuttular resmen
Herkesin bizim hoslandigimiz gibi biri olmasi zor. Sen hocayi degil daha iyisini yapacagini dusün.
ama canım bu bu hoca bana parkurda yapılması gerekenleri nerede yapılması gerektiğini anlatmıyor.geriye l park alanı,25 metre geri gitme,dubalar arası park,ani duruş alanı,yokuşta kalkma,ben bunların nerde yapılması gerektiğini bile bilmiyorum,tabiki haklısın herkes bizim istediğimiz gibi olamaz ama ben bunlarıda öğrenmezsem 600 tl parayı çöpe atmak istemiyorum .

Ben direksiyon sınavlarında görev alıyorum komisyondayım . Gelen adaya önce soruyorum parkuru biliyor musun diye genel de hepsi evet diyor.Nerde dur kalk yapacağız , nerde park , nerde ani fren , nerde L park olacak hepsini çalışmış oluyorlar . Size bunları çalıştırmaması garip geldi. Acaba sizi çok zayıf gördü ve nasılsa direk kalır diye üstünüze mi düşmedi ?

ama canım bu bu hoca bana parkurda yapılması gerekenleri nerede yapılması gerektiğini anlatmıyor.geriye l park alanı,25 metre geri gitme,dubalar arası park,ani duruş alanı,yokuşta kalkma,ben bunların nerde yapılması gerektiğini bile bilmiyorum,tabiki haklısın herkes bizim istediğimiz gibi olamaz ama ben bunlarıda öğrenmezsem 600 tl parayı çöpe atmak istemiyorum .
Sen hocaya niye demiyorsun hocam şunu calissak bunu calissak diye. Soyle hocaya sonucta para verip ozel ders aliyorsun istisare yap. Ben oyle yapiyordum

Ben direksiyon sınavlarında görev alıyorum komisyondayım . Gelen adaya önce soruyorum parkuru biliyor musun diye genel de hepsi evet diyor.Nerde dur kalk yapacağız , nerde park , nerde ani fren , nerde L park olacak hepsini çalışmış oluyorlar . Size bunları çalıştırmaması garip geldi. Acaba sizi çok zayıf gördü ve nasılsa direk kalır diye üstünüze mi düşmedi ?
bilmiyorum aslında bakarsanız dediğim gibi 4. sınavda alırsın dedi.beni zayıf gördüyse neden otobana çıkartma cesaretinde bulunuyor bende bunu anlamadım.ayrıca sınav alanında ilk olarak park var,park yapamazsam zaten o alanı bilmem bana birşey kazandırmıyor.

Bencede sanki bitirmiş kafasinda ders hocasi. Peki sizce boyle yapmasi dogrumu. Zaten yeni ogreniyor kalacak gozuyle bakmak biraz anormal degilmi.

Bencede sanki bitirmiş kafasinda ders hocasi. Peki sizce boyle yapmasi dogrumu. Zaten yeni ogreniyor kalacak gozuyle bakmak biraz anormal degilmi.
hayatımda hiç kontak açmadım,hiç merakımda olmadı.benimle bir giden bir arkadaşım var oda heyecanlı biraz benim gibi.ama ikincigün hocası parka çalıştırmış ve geri geri lparka.ben daha hiç bilmiyorum.bir defa denedim parkı başaramadım.çok stop ettim

• Beğen
Reactions: H M
Yaptığı tabi ki yanlış , sonuçta onun görevi öğretmek.İnanın öyle kurslarla karşılaşıyoruz ki adamlar sırf görevini yapmak için vakit geçirmek için çalıştırmış oluyorlar, ama bazı kurslarda cidden hakkını veriyor , 12 adayın 12 sinide geçirdiğim kurs olmuştu ..

[/QUOTE]
Nasil yeterli olacakmissin. Ya bazen
hayatımda hiç kontak açmadım,hiç merakımda olmadı.benimle bir giden bir arkadaşım var oda heyecanlı biraz benim gibi.ama ikincigün hocası parka çalıştırmış ve geri geri lparka.ben daha hiç bilmiyorum.bir defa denedim parkı başaramadım.çok stop ettim
Bana cok abes geldi acikcasi.
Ne olursa olsun sen ogrenmeye gelmissin.
Asla hocamdan boyle birsey duymadim ve ilk surüsümde 90 alarak gectim.
Ama benim merakin ve istegimde coktu
Ama yine de ssdece istekle olmuyor.Sonucta yardim aliniyor birilerinden bilmiyorum o hocanin bu sekilde yaklaşimi senin panigini daha da arttirir baya da seni bitirmiş kafasinda. Zor bi durum nabsan bilemedim.
Keske girmeden once bi arastirsaydin iyice. Benm bayandi calistiranim cok hos bi bayandi.

aslında
Yaptığı tabi ki yanlış , sonuçta onun görevi öğretmek.İnanın öyle kurslarla karşılaşıyoruz ki adamlar sırf görevini yapmak için vakit geçirmek için çalıştırmış oluyorlar, ama bazı kurslarda cidden hakkını veriyor , 12 adayın 12 sinide geçirdiğim kurs olmuştu ..
peki siz anlayan birisiniz.hocalar bu özel derslerde ekstra para kazanıyorlarmı?siz olsanız kendi hocanızdanmı başka birinden mi ders alırsınız?nasıl bir yol çizersiniz kendinize.banada bir akıl verirseniz çok sevinirim.gerçekten vaktim çok az doğumum var.

Ve ben sana şunu soyliyim ben kesinlikle onunla calismazdim kesin ve kesin.
Kendi motivasyonumu dusunmek zorundayim. Sinavda gorev almasi ilgim olmazdi zaten komisyondan geliyorlar. Tek o olmuyor. Kesinlkle degis hocani.

X