Direk oraya mı gitmem gerekiyordu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anneannesi sürekli gelip gidiyor.Her geldiğinde gelip gitsem oooo.Evleri çok ters.Şuan çalışmıyorum.Maddi olarak sıkışık dönemde taksiye para veremem

Anneannesi sürekli gelip gidiyor.Her geldiğinde gelip gitsem oooo.Evleri çok ters.Şuan çalışmıyorum.Maddi olarak sıkışık dönemde taksiye para veremem
Para veya zaman vermeyecekseniz ne vereceksiniz konuyu kapattırın bence geriye bir şey kalmadı çünkü

O yüzden gitmemek en mantıklısı oldu
Ee konuyu neden açtınız kesinlikle haklıyım ve pişman değilim diyorsanız.
Bence şöyle olmalıydı diyenlere yoo bence doğru yaptım diyecekseniz hiç anlamadım.
Bence de özel günlerde-ki düğün,nişan özeldir-
çoğunluğa uyulur yani.
Ha ben uzağım hep deniliyorsa o nişana kardeş,kardeş sevgilisi falan götürülmez.
Öyle uzaktan gider oturur,görünür gelinir

Ay kimsenin nisanina falan gidip de asla hizmet etmem, kimseden de kendim için beklemem. Ama gelip de konusunu açmam yani ben hiç anlamadım sizi bana ne kimin ne düşündüğünden yani, istersem giderim istemezsem gitmem, buradaki insanların da bu konudaki fikrini önemsemem. Belli ki siz de önemsemiyorsunuz, e ne demeye soruyorsunuz diyoruz

Yani büyükler bekleyebilir böyle şeyler, o kadar ayrı kafadayiz ki jenerasyon olarak..Kayinvalidemle aram iyi olduğu için, küçük isteklerine burun kıvırmam ama hayatımi kökten etkileyecek şeyler nettir, o açılarda müdahale ettimem, herkes de sınırlarımı gayet iyi bilir. Kukla gibi kimsenin her istediğini yapmam buna eşim de dahildir.

Benim kv kandilde bile ziyaret bekleyen insan.Bunda mi beklemeyecek.Ömrü beklemekle geçiyor zaten

Anneler günü, bayramlar, içimden geldiği zaman vs giderim. Onun dışında keyfim bilir..
Bende bayram,cenaze,düğün tarzı şeylerde gidiyorum.Onun harici gitmek istemiyorum.Zaten aile arasında ufak birsey olacakti.Ben nereden bileyim uzaktan bir ton akraba geldiğini.Ki hizmet etmek için gitmem çok saçma.

Bende bayram,cenaze,düğün tarzı şeylerde gidiyorum.Onun harici gitmek istemiyorum.Zaten aile arasında ufak birsey olacakti.Ben nereden bileyim uzaktan bir ton akraba geldiğini.Ki hizmet etmek için gitmem çok saçma.
İstisnai bir durum.. eğer yardım edecek pek kişi yoksa gidilebilirdi. Eğer yardımcı olacak insanlar varsa size gerek kalmayabilir yine de evde hazırlanılıp biraz daha erken gidilebilir. İlişkilerin dinamiğine bağlı biraz da..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…