Göz Makyajı Dior black out mu? Lancome hypnose drama mı? tercihinizi yapın bayanlar..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

c_sezer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
42
0
Arkadaşlar rimel olayında kendini aşmış olan bu iki markadan tercihiniz hangisi olurdu? Kullananların tecrübelerini ve yaşadıkları farklılıklarını paylaşmasını bekliyorum. Haydi...

dramayı çok merak ediyorum
çok memnun kalan var
normal bi rimelden bi farkı yok diyen de
kararsız kaldım

dramayı çok merak ediyorum
çok memnun kalan var
normal bi rimelden bi farkı yok diyen de
kararsız kaldım

drama kullandım pek bi numarası yok... işin sırrı rimeli sürmeyi bilmekte hangi markayı kullanırsam kullanayım hep övgü aldım o yüzden çok para vermeye gerek yok diye düşünüyorum

drama kullandım pek bi numarası yok... işin sırrı rimeli sürmeyi bilmekte hangi markayı kullanırsam kullanayım hep övgü aldım o yüzden çok para vermeye gerek yok diye düşünüyorum

sırrını bizmlede paylaş tatlım :)

rimelde max factoru çok beğenmiştim yakın zamanda beyu aldım oda güzel tavsiye ederim ama iş kirpiklerde bence,benim kirpiklerimde gür ve uzun bide kıvrık olsaydı süper olurdu oyüzden taraklı alamaya çalışırım rimeli daha güzel oluyor:)

rimelde max factoru çok beğenmiştim yakın zamanda beyu aldım oda güzel tavsiye ederim ama iş kirpiklerde bence,benim kirpiklerimde gür ve uzun bide kıvrık olsaydı süper olurdu oyüzden taraklı alamaya çalışırım rimeli daha güzel oluyor:)

sırrını bizmlede paylaş tatlım :)

aman aman bi sırrım yok ama kendi kirpik yapımı iyi bildiğim için güzel sürebiliyorum... sizde zaten biliyorsunuzdur ama ben yinede söyleyeyim ilk başta rimeli iyice dağıtmak lazım sonrasında ise fırçayı elimde çevirerek rimeli sürüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…