DİLEKLERİNİZ İÇİN DUA

mistikkedi

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
33
29
41
Arkadaşlar uzun zamandır bildiğim ve uyguladığım bir dua okuması var. Hayatıma binlerce güzel etkisi oldu. Bir dileğiniz olduğunda her sabah ve her gece niyet edin ve ardından:

7 defa Ayetel Kürsi
7 defa Amener Rasulü
7 defa Fatiha
7 defa İhlas
7 defa Sübhaneke
7 defa Rabbiyesir Duası
7 defa Fetih Suresi
7 defa İnşirah Suresi

okuyun.

maddi bir takım sıkıntılarınız varsa da bu surelere 7 defa Vakıa Suresini ve 7 defa Karınca Duası ekleyin.

Her zaman kısa sürede etkisini gördüm. Hatta çoğu zaman Allah affetsin Fetih uzun geldiğinden onu 1 defa okuduğum oldu. Önemli olan yürekten dua etmek elbette. Bir de 313 defa Ayetel Kürsi okumuştum ve çabucak vermişti Allah istediğimi. Allah kabul etsin hepinizin dualarını.

cnm cok saol tam bana merhem oldu yazdıkların.. bide sey sorucam 313 Ayetel kursiyi nasıl okudun? benımde dılegım var gerceklesmesi ıcın okumak ıstıyorum..

canım önce abdest aldım. sonra niyetimi söyledim. ara vermeden her birinin başında besmeleyle sonunda aminle okudum. hepsi bitince de sonunda niyetimi tekrar ettim.Allah kabul etsin şimdiden

Arkadaslar bu ay sorunsuz giderse hersey insallah asılama olacagım. Cocuk icin tefriciye baslamıstım 1600 tane eksigim var yardımcı olurmusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…